کشتارگاه تبریز از دوم فروردین با تمام ظرفیت فعالیت می‌کند

تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: این کشتارگاه از روز دوشنبه دوم فروردین با تمام ظرفیت کشتار، مانند روزهای عادی فعالیت خواهد کرد. 

کریم قدرتی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این کشتارگاه تا روز دوشنبه به صورت شیفتی برای ارائه خدمات کشتار در خدمت قصابان و شهرندان خواهد بود، افزود: فروشگاه شماره دو کشتارگاه تبریز در فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران نیز از روز دوشنبه مشغول خدمات رسانی به شهروندان خواهد بود.

وی با اشاره به اولین روزهای سال نو و نیاز بازار به ارائه گوشت گرم، اظهار داشت: تامین امنیت غذایی و بهداشتی مردم در اولویت این سازمان بوده و با استفاده از ظرفیتهای بالای این مجموعه در جهت تامین نیاز شهروندان به گوشت قرمز در تعطیلات نوروزی تلاش خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: از روز دوشنبه هر کیلوگرم گوشت گوساله نر به قیمت ۱۱۰ هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت گوسفند نر به قیمت ۱۲۰ هزار تومان در فروشگاه شماره دو توزیع می شود. 

قدرتی، به شهروندان توصیه کرد، اگر نیاز به ذبح دام در منزل تحت عنوان قربانی یا نذورات داشته باشند، می توانند با این سازمان تماس بگیرند تا همکاران حاضر در این کشتارگاه با حداقل قیمت یعنی ۲۷ هزار تومان برای گوسفند و ۱۵۷ هزار تومان برای ذبح گوساله، ذبحی شرعی و بهداشتی را در خانه آن ها انجام دهند.

وی یادآوری کرد: سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز آماده است تا ذبح را مطابق نظر احسان کننده انجام داده و در محل کشتارگاه بسته بندی کند.

به گزارش ایرنا، کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با برخورداری از ۱۱ اصطبل مجزا برای نگهداری گاو و گوسفند، میدان دام روباز با ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ راس دام و انبار علوفه از نظر حجم کشتار و ظرفیت و سیستم صنعتی سومین کشتارگاه بزرگ کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha