پلیس راه: تردد در جاده‌های همدان روان است

همدان- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: جاده های همدان در آستانه نوروز بر خلاف سال های گذشته خلوت و تردد روان است.

سرهنگ غلامعلی همایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا احتمال داد تا پنجم فروردین ۱۴۰۰ حجم ترافیک در جاده های این استان روان بوده و شاهد ترافیکی در مسیرهای همدان نباشیم.

وی اضافه کرد: با وجود خلوت بودن جاده ها احتمال تخلف سرعت زیاد است بنابراین از رانندگان درخواست می شود با رعایت سرعت مطمئنه از بروز هر گونه تصادف فوتی و جرحی جلوگیری کنند چرا که «دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن» است.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان خواستار توجه به توصیه های پلیس به ویژه صحبت نکردن با تلفن همراه حین رانندگی، رعایت فاصله طولی، دقت به جلو، پرهیز ار انحراف به چپ ناگهانی، سرعت و سبقت غیرمجاز و بستن کمربند ایمنی شد.

سرهنگ همایی از رانندگان خواست: در صورت بروز نقص فنی، خودرو را به جای سطح آسفالت به منتهی الیه سمت راست هدایت کرده و نسبت به رفع نقص فنی اقدام کنند چرا که در صورت توقف در سطح سواره رو احتمال بروز حادثه زیاد است.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: طرح ترافیکی پلیس راه از ۲۵ اسفند آغاز شده و همه تیم های پلیسی در ۲ نوبت شبانه روزی در حال ایجاد امنیت ترافیکی برای شهروندان هستند.

وی بیان کرد: تیم های پلیسی راه در ورودی و خروجی استان از جمله گردنه دخان، همه کسی، جوکار، جنت آباد، اوج و دیگر نقاط حضور مستمر دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha