هفت نفر از کاندیداهای انتخابات هیات فوتبال زنجان تایید صلاحیت شدند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات فوتبال استان زنجان، گفت: صلاحیت هفت تن از کاندیداهای ثبت نام کرده در انتخابات هیات فوتبال این استان، مورد تایید قرار گرفت.

مهدی ناصحی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: صلاحیت "شهرام اسکندری پور، غلامرضا داداشی، نادر بلباسی، مجید بیگلی، منصور سلطان محمدی، منصور حسنی کمال و جواد نوروزی" محرز و اعلام شد.

وی اظهار داشت: مجمع انتخابات رییس هیات فوتبال استان زنجان، ساعت ۱۰ صبح روز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات مرکز همایش های بین المللی مهرانه زنجان و با حضور شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال آغاز خواهد شد و به حتم رقابت ها، سخت و فشرده خواهد بود.

ناصحی با بیان اینکه این جمع انتخاباتی هیات فوتبال زنجان به دلیل حفظ سلامت حاضرین و پیشگیری از ابتلای احتمالی آنان به بیماری منحوس کرونا برابر با دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا استان و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد، افزود: فدراسیون، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از هیچ کاندیدای خاص حمایت نمی کند و افراد در یک فضای برابر و بر اساس رای اعضای مجمع به عنوان رییس هیات جدید فوتبال زنجان انتخاب خواهند شد.  

وی که در این دوره از انتخابات هیات فوتبال استان زنجان به عنوان دبیر مجمع انتخابات معرفی شده است، گفت: از اعضای مجمع هیات فوتبال استان زنجان که تعدادشان ۲۱ نفر است انتظار می رود احساسی و کورکورانه رای ندهند بلکه با تحقیق بهتر و بیشتر و به صورت آگاهانه، نامزد اصلح و شایسته تر را انتخاب کنند.

ناصحی با بیان اینکه اعضا مجمع هیات فوتبال زنجان توجه داشته باشند که سرنوشت این رشته ورزشی زنجان برای چهار آتی در گرو انتخاب آنان است، تصریح کرد: رییس هیات توانمند و شایسته می تواند فوتبال زنجان را در مسیر رشد، توسعه و شکوفایی قرار دهد بنابرین اعضا مجمع باید در دادن رای، دقت نظر بیشتری را داشته باشند.

دبیر هیات فوتبال استان زنجان گفت: فریدون اصفهانیان طی سه دوره متوالی در مجموع به مدت ۱۲ سال به عنوان رییس هیات فوتبال این استان، سکان هدایت این رشته ورزشی پرطرفدار زنجان را عهده دار بود و "سید حسن موسوی" نیز طی سال های قبل یک دوره چهارساله بر صندلی ریاست هیات فوتبال استان تکیه زده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =