تشدید برخورد با خودروهای غیربومی در همدان

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: ماموران راهور اقدام به برخورد با خودروهای غیربومی به ویژه جریمه خودروهای دارای پلاک انتظامی خوزستان به این استان کردند.

سرهنگ فرخ جمالی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد کرونا ورود خودروی دارای پلاک غیربومی از استان های دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی به سایر استانها ممنوع است.

وی اضافه کرد: در گشت زنی ها، تیم های پلیس راهور متوجه حضور خودروهای دارای پلاک خوزستان به خصوص در اماکن تفریحی و خیابان های منتهی به میدان اصلی شهر همدان شدند که مدارک انها جلب و صاحب خودرو ۵۰۰ هزار تومان جریمه شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان بیان کرد: علاوه بر جریمه رانندگان متخلف این خودروها به بیرون از همدان هدایت می شوند و در این راستا مدارک رانندگان متخلف جلب و در خروجی حوزه استحفاظی توسط مامور راهور تحویل آنها می شود.

سرهنگ جمالی بیان کرد: بیشتر رانندگان دارای خودروی پلاک خوزستان در شهرک های اقماری این استان مشغول به کار بوده و ایام عید برای دید و بازدید نوروزی و دیدار والدین در همدان حضور یافتند.

وی بیان کرد: برخی رانندگان غیربومی نیز فرزندشان در همدان مشغول به تحصیل بودند و این استان را در نوروز ۱۴۰۰ برای دیدار فرزند و بازدید از اماکن تفریحی و توریستی به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کردند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار داشت: تیم های پلیس راهور در نقاط مختلف شهر به ویژه اماکن تفریحی و توریستی حضور دارند و اجازه ورود خودروهای غیربومی از مناطق قرمز و نارنجی به این استان را نمی دهند.

سرهنگ جمالی تاکید کرد: محدودیت تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا سه بامداد همچنان برقرار است و در ایام نوروز نیز خودروهایی که در این ساعت اقدام به تردد می کنند اعمال قانون می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha