۴۷ هزار نفر از خدمات ناظران سلامت البرز بهره مند شدند

کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت که در اجرای طرح ناظران سلامت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به ۴۷ هزارو ۸۱ نفر از مردم استان خدمات آموزش بهداشتی و سلامت ارائه شد.

محمدباقر خلفی روز  شنبه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : طرح ناظران سلامت پس از شیوع ویروس کرونا با همکاری جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر، بسیج جامعه پزشکی، سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی البرز در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محیط کار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به اجرا در آمده است .

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ۶ هزارو ۲۲۱ نفر نظارت بر اماکن مختلف ، توزیع بروشور ،آموزش و  غربالگری را در البرز بر عهده دارند.

 خلفی یادآور شد که با اجرای این طرح در پوشش تیم های مراقبتی، حمایتی و مشارکتی تا کنون ۲۸ هزار و ۸۸۹ واحد صنفی و مکان پرتردد از لحاظ رعایت موارد بهداشتی پایش شده اند.

 وی اظهارداشت: گروه های  ناظران سلامت در شهرستان پر جمعیت کرج  فعال شده و  تعدادی نیز در شهرستان‌های فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان به مردم خدمات ارائه می دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز بیان داشت: شرکت کنندگان در این طرح  هموطنان را به حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق می‌کنند.

وی با اشاره به همه گیری جهانی کرونا بیان داشت: فعالیت طرح ناظران سلامت تاکنون نقش مهمی در آگاهی بخشی به مردم و کنترل کرونا داشته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha