۳۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 2521
کد خبر: 84270738
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پایان سال سخت و غم

تهران- ایرنا- خبرگزاری برنا در یادداشتی آورده است: سال سختی بود، آنقدر سخت که بارها چشمانمان خیس شد، دل‌هایمان غصه گرفت و سوگوار شدیم، یک لحظه دیدن بی دغدغه همدیگر و در آغوش گرفتن عزیزانمان، بوسیدن دست پدر و مادر و نوازش فرزندانمان برایمان حسرت بود.

خبرگزاری برنا یادداشتی را به قلم محمد حسن بلاغی مبین مدیرعامل این خبرگزاری منتشر کرد که در گزیده ای از آن آمده است: هر کسی عزیزی را از دست داد و جمعی سیاه پوش نزدیکان و رفقایشان شدند.

یک ویروسی که به چشم دیده نمی شود، انسان، با این ابهت و عظمت را مقهور کرد، مهمترین اخبار روز شد میزان کشته های کرونا در ایران و جهان و این عددها بودند که برای ما تعیین تکلیف می کردند.

این سال سخت برای اهالی رسانه سخت تر بود، باید بدون تعطیلی و با به جان خریدن خطر ابتلا به کرونا، پای کار اطلاع رسانی به مردم می ایستادند و مخاطبانشان را بی خبر نمی گذاشتند به همین دلیل هم بسیاری از همکاران ما در رسانه ها کرونایی شدند و چند همکار عزیز رسانه ای جانشان را از دست دادند. 

سال ۱۳۹۹ با همه سختی هایش تمام شد اما به ما یاد داد بیشتر قدر همدیگر را بدانیم و بیشتر به یاد همه باشیم، بدانیم انسان با همه ادعایش، در محضر اراده خداوند هیچ ندارد و غرورش در طبیعت چقدر کاذب است.

اما ۱۴۰۰ سال دیگری است، سالی پر از امید، انگیزه و اتفاقات خوب و شیرین، سالی که با واکسیناسیون سراسری سلامتی به مردم برمی گردد، با شکسته شدن تحریم ها، معیشت مردم به آرامش می رسد و با انتخابات ریاست جمهوری، ریل اداره کشور عوض می شود. دولت روحانی که هشت سال سخت و طاقت فرسا با بحران های ریز و درشت داخلی دست و پنجه نرم کرد و با وجود تحریم های خارجی و کارشکنی های داخلی، بلایای طبیعی و کرونا و... اجازه نداد آرزوی ترامپ و براندازان در فروپاشی ایران جامه عمل بپوشد، به پایان می رسد و دولت جدید و تازه نفس کار اداره کشور را در دست می گیرد.

سال جدید، هم سال سلامتی است و هم سال مشارکت عمومی در ساختن کشور و این وظیفه سنگینی است که به دوش تک به تک ماست و باید این مسوولیت را با همه وجود انجام دهیم.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha