۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۸:۵۷
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84270735
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۰۰جایگاه عرضه سوخت زنجان ۲۴ ساعته فعال شد

زنجان- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: در تعطیلات نوروز امسال ۱۰۰جایگاه عرضه فرآورده های مایع و سی ان جی در سطح جاده ها و شهرهای استان به صورت شبانه روزی برای کاربران خدمات می دهند.

حمید حبیبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تامین ‌و ارایه سوخت برای جایگاه های عرضه سوخت، مصرف‌کنندگان عمده و جزء در تعطیلات نوروز از مهمترین اولویت‌های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی محسوب می شود.
وی تاکید کرد: در زمان حاضر این استان ۱۰۰جایگاه عرضه فرآورده های مایع و سی ان جی در داخل شهرها و مسیرهای ارتباطی دارد.
به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، این جایگاه های شهری و جاده ای استان آمادگی کامل برای عرضه سوخت و ارائه خدمات به مراجعان را دارند.
حبیبی خاطرنشان کرد: مراجعان در جایگاه های عرضه سوخت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و در خصوص کنترل شیوع ویروس کرونا، هماهنگی‌های لازم با مالکان جایگاه ها برای رعایت هر چه بیشتر دستور العمل‌های بهداشتی انجام شده است.
وی تاکید کرد: تمهیدات ذخیره سازی به موقع و مناسب انواع فرآورده های نفتی و به روز رسانی سیستم های فروش به منظور رفاه حال هموطنان در استان زنجان انجام شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: روابط عمومی و بازرسی این منطقه با شماره تماس های ۰۹۶۲۷ و ۳۳۷۹۹۷۰۱ پیش شماره ۰۲۴ آماده دریافت انتقاد، پیشنهاد و شکایات هموطنان هستند.

​​​​​​

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =