۳۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۶
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 84270691
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اولویت‌های اسکواش همدان در سال ۱۴۰۰ اعلام شد 

همدان - ایرنا- رئیس هیات اسکواش استان همدان با اعلام اولویت های اسکواش استان در سال ۱۴۰۰ گفت: ایجاد و راه اندازی کورت بین المللی (زمین بازی اسکورش) یکی از برنامه های پیش بینی شده این هیات برای سال جدید است.

به گزارش روز شنبه ایرنا؛ اسدالله ربانی مهر در جلسه آخر سال کمیته های تخصصی اسکواش استان گفت: توجه به حوزه  استعدادیابی، آموزش وجذب اعضا، راه اندازی پدل و معرفی اسکواش به جامعه و تعامل با بخش دولتی و خصوصی از دیگر برنامه‌های با اولویت سال ۱۴۰۰ اسکوش استان همدان  است.

وی با بیان اینکه افق اسکواش همدان امیدوارکننده و رو به رشد است اضافه کرد: امسال، سال درخشان برای اسکواش همدان بود و توانستیم در چهار ارزیابی فصلی فدراسیون از استان‌های برتر کشور باشیم.

ربانی مهر خاطرنشان کرد: البته هنوز در آغاز راه هستیم و برای ادامه موفقیت ها در رشته اسکواش به ویژه در سطح ملی و بین المللی باید بیشتر تلاش کنیم.

رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت: در سال ۹۹ هر هفته یک خبر خوب برای اسکواش همدان داشتیم که مهمترین آنها جذب بازیکنان جدید، کسب رتبه اول و دوم ورزشکاران همدانی در مسابقات کشوری، برگزاری ۲ جشنواره، حضور تیم اسکواش همدان برای اولین بار در مسابقات کشوری، برگزاری مسابقات دهه فجر و رمضان و رتبه برتر در ارزیابی از مهمترین اقدامات انجام شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha