۱۱میلیارد ریال کالای عیدانه بین مددجویان کمیته امداد میاندوآب توزیع شد

مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: ۹۰۰ سبد کالا توسط خیران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در آستانه سال نو بین خانوارهای مددجوی زیرپوشش این نهاد توزیع شد.

سرمست چوپان‌نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۶۰۰ بسته این سبد کالاها توسط خیران نیک‌اندیش میاندوآبی و ۳۰۰ بسته نیز توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب طرح "مهربانی و همدلی" تهیه شده بود.

وی با بیان اینکه این سبدکالا بین ۵۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد میاندوآب‌ توزیع شد، افزود: آجیل، میوه، روغن، برنج، گوشت و قند محتوی سبد کالای عیدانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب‌ بود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب‌ همچنین با اشاره به فعالیت مراکز نیکوکاری گفت: در جشن احسان و نیکوکاری ۵۳۷ میلیون ریال کمک نقدی و سه میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال نیز کالا با مشارکت خیران توسط مراکز نیکوکاری این شهرستان جمع‌آوری شده بود که در بین نیازمندان توزیع شد.

چوپان‌نژاد افزود: همچنین چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شامل ۵۰۰ میلیون ریال کالا و چهار میلیارد ریال به صورت نقد توسط حامیان ایتام مساعدت شده‌ بود که توسط واحد اکرام و ایتام این نهاد به فرزندان یتیم هزینه شد.

وی با قدردانی از ستاد خیران و کمک‌های مردمی به این نهاد، اظهار داشت: خیران نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار نیازمندان واقعی هستند و در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه تاکنون قدم‌های بزرگی برداشته‌اند.

پنج هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۹ هزار و ۷۰۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب‌ هستند.

میاندوآب با بیش از ۲۸۰ هزار نفر جمعیت سومین شهرستان پرجمعیت آذربایجان‌غربی پس از ارومیه و خوی به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha