واکسیناسیون سراسری در خوزستان آغاز شود
تصویر آرشیوی است

ایرنا- اهواز - شورای کانون صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز از استاندار خوزستان خواست پیگیر انجام واکسیناسیون سراسری در این استان باشد.

به گزارش روز شنبه ایرنا در پیام شورای کانون صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز آمده است:خوزستان تنها استانی است که در شرایط کامل قرمز کرونایی قرار دارد؛ این درحالی است که امکانات درمانی استان، چه از نظر انسانی و چه از نظر امکانات مادی، در شرایط مناسبی به سر نمی برد.

همچنین باتوجه به اینکه در سال‌های اخیر امکانات چندانی به داشته های حوزه بهداشت و درمان خوزستان اضافه نشده است؛ همین امر گویای شرایط بس دشواری است که کادر بیمارستانی خوزستان با آن دست به گریبان هستند. 

در بخش دیگری از این پیام آمده است: در این شرایط کادر  پزشکی، پرستاری و همه عوامل بیمارستانی درگیر با موضوع کرونا با جدیت تمام مشغول انجام وظیفه هستند و بیش از همه در معرض بیماری می باشند؛ لذا انتظار  این است که با توجه به شرایط بحرانی استان خوزستان، واکسیناسیون همه‌ کادر بیمارستانی این استان و سپس همه‌ مردم خوزستان به فوریت و پیش از سایر استان‌های کشور آغاز شود و نباید تحت هیچ شرایط و بهانه ای به تاخیر انداخته شود.

شورای صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با تاکید بر اینکه همه عوامل و موانع احتمالی موجود بر سر راه انجام این رسالت ملی هرچه زودتر برداشته شود اعلام کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه‌ شهید چمران اهواز آمادگی دارند تا برای سرعت بخشیدن به این امر مهم، به هر شکلی که اعلام گردد به سهم خود در این امر حیاتی مشارکت جدی داشته باشند.

در حال حاضر هشت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۱۰ شهرستان در وضعیت نارنجی بسر می برند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha