رییس شورا: ۱۰۰ درصد بودجه شهرداری رفسنجان تحقق یافت

کرمان - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان گفت: بودجه شهرداری این شهر، در سال جاری که سه هزار و یکصد میلیارد ریال بود که به طور ۱۰۰ درصدی تحقق یافت و در راستای توسعه، عمران و آبادانی شهر به کار رفت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی هاشمیان شبانگاه  جمع در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و فرارسیدن عید باستانی نوروز ۱۴۰۰ بیان کرد: تحقق این بودجه به علت تعامل و همدلی بین شهروندان و مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر رفسنجان بوده است.

وی افزود: اگر این همدلی و تعامل در طول دوره چهار سال اخیر  وجود نداشت شاید کار ما با مشکلاتی همراه بود؛ ضمن اینکه شورای اسلامی شهر رفسنجان به دور از بحث های سیاسی فعالیت کرد و مسیر شهرداری را ریل گذاری کرد.

حجت الاسلام هاشمیان ادامه داد: بودجه شهرداری رفسنجان در سال ۱۴۰۰ با برنامه ریزی و با رقم پنج هزار میلیارد ریال به تصویب رسید و بر اساس عدالت در همه نقاط شهر تقسیم شده است.

وی تصریح کرد: این عدالت توسعه ای، حتما باید توسط شهرداری در عمل اجرا شود و طرح هایی را در راستای رفاه حال مردم به اجرا بگذارد تا در توسعه شهری گام بزرگتری برداشته شود.

هاشمیان خاطرنشان کرد: با تعاملی که بین مردم و مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر رفسنجان وجود داشت رقم بودجه ۳۱۰ میلیارد تومانی در سال ۱۳۹۹ تحقق یافت و شهردار سابق نیز این بودجه را در راستای خدمت به مردم در همه ابعاد عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ... به کار گرفت.

وی با اشاره به اینکه شهردار جدید ( محمد مختاری ) نیز با عزم جدی برای مردم خدمت خواهد کرد افزود:  امیدواریم مردم این تعامل را در عرصه انتخابات در پیش رو هم به منصه ظهور برسانند و لایق ترین افراد را انتخاب کنند تا در امور مردم به نحو شایسته ای رسیدگی کنند.

وی گفت: مردم نگران نباشند زیرا شورای اسلامی دوره پنجم هم فارغ از مسائل سیاسی در خدمت رسانی به مردم گام های موثری را بر خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha