۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد علوی در سرپل ذهاب توزیع شد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل ذهاب گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی مواد غذایی در آستانه سال نو و همزمان با اعیاد شعبانیه به همت بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان و با همکاری قرارگاه جهادی جاویدالاثر متوسلیان در این شهرستان بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

حجت الاسلام "جواد فاطمی نسب" روز شنبه در حاشیه توزیع این اقلام غذایی به خبرنگار ایرنا افزود: این پنجمین مرحله از توزیع کمک های مومنانه نهاد پیشرفت و آبادانی، بنیاد علوی و قرارگاه جهادی جاوید الاثر متوسلیان در شهرستان سرپل ذهاب است.

وی اظهار داشت: تاکنون در پنج مرحله بیش از ۶هزار بسته کمک معیشتی و چهار هزار و ۵۰۰ عدد کارت هدیه نقدی در بین خانواده های نیازمند و قشرهای آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: بنیاد علوی و نیروهای ارزشی و انقلابی در شهرستان منشأ خیر و برکات بسیاری شده اند و در عرصه های مختلف گام های بزرگ و موثری را برداشته است.

فاطمی نسب اضافه کرد: این نهاد در بخش های مختلف اجتماعی، کشاورزی، گردشگری و فرهنگی در شهرستان سرپل ذهاب اقدام های مفیدی انجام داده که در ادامه باعث رشد و شکوفایی این بخش ها در شهرستان می شود.

او گفت: در این مرحله خانواده های نیازمند در سطح شهر و روستاهای تابعه شناسایی شده و در کمال عزت و احترام این بسته های کمک معیشتی و پک‌های مواد غذایی به آن ها اهدا شد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha