جانبازان قهرمانان واقعی و الگویی ارزنده برای مسوولان و مردم هستند

کرمانشاه-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه از جانبازان به عنوان سرمایه های واقعی میهن اسلامی نام ‌برد و گفت: جانبازان با ایثار و فداکاری خود به قهرمانان واقعی و الگویی ارزنده برای مسوولان و مردم تبدیل شده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ "هدایت حاتمی" جمعه شب در آستانه سال جدید، ضمن حضور در منزل چهار جانباز قطع نخاعی از نزدیک با آنها دیدار و گفت و گو کرد.

معاون استاندار کرمانشاه با جانبازان سرافراز سیاوش امامی، علی بهرامی کاکاوند، سید درویش حسینی و علی جمشیدی که در دوران دفاع مقدس و در دفاع از خاک وطن دچار مجروحیت قطع نخاعی شده بودند، دیدار کرد.

حاتمی در این دیدارها؛ جانبازان را سرمایه‌های واقعی میهن اسلامی خواند و گفت: قهرمانان اصلی و واقعی که می‌توانند الگویی ارزنده برای مسوولان و مردم در خصوص از جان‌گذشتگی و احساس مسئولیت باشند جانبازان هستند که سند زنده از خودگذشتگی، شجاعت و وطن‌دوستی می‌باشند.

وی افزود: هرگونه خدمت به جانبازان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران در هر مقطع زمانی و در هر مسئولیتی باید جزو افتخارات مسئولان و  دولتمردان قرار گیرد زیرا جانبازان الگوهای بزرگی برای جامعه و قهرمانانی بارز برای سرافرازی یک ملت هستند.

استان کرمانشاه حدود ۱۰ هزار شهید و نزدیک به ۲۰ هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده که ۳۵۰ نفر آنها جانبازان بالای ۷۰ درصد هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha