توزیع ۳ هزار بسته غدایی بین نیازمندان کاشان آغاز شد

کاشان - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت: توزیع سه هزار بسته غدایی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در ادامه اجرای رزمایش مساوات، همدلی و کمک مومنانه همزمان با فرار رسیدن نوروز ۱۴۰۰ از سوی خیران بین نیازمندان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ کریم اکبری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هریک از این بسته‌ها شامل برنج، گوشت، ماکارونی، تن ماهی، روغن و حبوبات  به ارزش ۴۰۰ هزار تومان است که در تعطیلات نوروز بین محرومان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: این کمک‌ها از سوی مردم، خیران، پایگاه‌های بسیج، جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان و بنیاد احسان از ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) جمع‌آوری شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان آموزش همگانی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فرهنگ‌سازی استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح محله‌ها را از دیگر برنامه‌های بسیجیان در این شهرستان اعلام کرد.

وی با یادآوری اجرای برنامه هر پایگاه بسیج یک خدمت با تشکیل ۶۳ قرارگاه جهادی و خدمت‌رسانی در سال‌ ۱۳۹۹ خاطر نشان کرد: این برنامه در راستای مبارزه با ویروس کرونا با همکاری همه دستگاه‌ها، کانون‌های فرهنگی، موسسه‌های خیریه و مردم نهاد اجرا شد.

سرهنگ اکبری، اجرای رزمایش کمک مومنانه با مشارکت خیران در سال ۱۳۹۹ در مرحله و مناسبت‌های مختلف یادآور شد و خاطر نشان کرد: خیران این شهرستان افزون بر ۱۶ میلیارد تومان به این رزمایش کمک کرده‌اند.

به گفته وی، قرارگاه‌های جهادی با محوریت امام جماعت مساجد و این مکان مقدس به عنوان پشتیبان معنوی و مادی در شهرها و روستاهای کاشان فعالیت می‌کنند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha