۲۹ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۴
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84270341
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت روستای خراسان رضوی به شبکه گاز متصل شد

مشهد- ایرنا- هشت روستای مرزی خراسان رضوی در جریان سفر روز جمعه استاندار به شهرستان کلات، به شبکه سراسری گاز متصل شده و مشعل گاز بیش از ۸۰۰ خانوار ساکن در این مناطق روشن شد.

استاندار خراسان رضوی در آیین بهره برداری از طرح گازرسانی به روستاهای کلات گفت: یکی از برکات بزرگ نظام اسلامی، نهضت گازرسانی در کشور است که در سطح گسترده انجام شده است.

محمدصادق معتمدیان افزود: در خراسان رضوی همه مناطق شهری به صورت کامل از گاز برخوردار هستند و روستاهای بالای ۲۰ خانوار و واجد شرایط باقی مانده نیز حداکثر تا ۲ سال آتی از خدمات گاز بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: برای گازرسانی به این روستاها ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که کار گازرسانی به ۹ روستای دیگر این شهرستان نیز در حال انجام است که تا سال آینده به پایان خواهد رسید.

حسن افتخاری افزود: امروز مراسم گازرسانی به هشت روستا، در روستای رباط برگزار شد که علاوه بر این روستا، روستاهای حصار حاج اسماعیل، قاباخ، سلطان آباد، ارچنگان، سینی نو، کرم و ایده لیک نیز از گاز برخوردار شدند.

استاندار خراسان رضوی امروز در آخرین روز سال ۱۳۹۹، به منظور دیدار با مردم و افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی به شهرستان مرزی کلات واقع در در ۱۵۸ کیلومتری شمال مشهد سفر کرد.

شرکت ملی گاز در استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی به ۲ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۸۹۴ خانوار سوخت‌رسانی می‌کند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha