فجر سپاسی: قادر به رقابت با تیم‌های متمول در فصل نقل و انتقال نیستیم

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه در فصل نقل و انتقال بازیکنان با رقیبان متمول نمی توانیم بجنگیم، گفت: با هر بازیکنی که مذاکره می کنیم و به توافق می رسیم رقیبان ما سه برابر پول میدهند، این وضعیت کار را برای ما مشکل کرده است.

علی اصغر کلانتری جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ما همیشه در فصل نقل و انتقال بازیکنان با مشکل مواجه بوده است برای همین هم نمی توانیم تیم را تقویت کنیم و فقط به دنبال بازیکن جایگزین هستیم.

وی اضافه کرد: با شهرام گودرزی بازیکن شیرازی که سابقه زیادی در تیم های خوب لیگ برتر دارد مذاکره و مبلع مورد نظر را پیشنهاد دادیم اما تیم پدیده مشهد پیشنهاد بیشتری داد و او، جذب آن تیم شد، طبیعی است که بازیکنان باید برای گذران زندگی خود به دنبال قرار داد بهتری باشند.

هفت بازیکن از دست دادیم 

کلانتری با اظهار اینکه در دور رفت لیگ هفت بازیکن از دست دادیم، بیان داشت: از این هفت بازیکن ۶ بازیکن در ترکیب اصلی تیم بودند، سه بازیکن خدمت  سربازیشان تمام شد که نتوانستیم رضایت مالی آنها جلب کنیم و راهی تیم های دیگر در لیگ برتر شدند، ۲ بازیکن هم بنام الوان زاده و شبانی رباط صلیبی پاره کردند که تا آخر فصل نمی توانند بازی کنند.

سر مربی تیم فجر اضافه کرد: آریا برزگر بازیکن تیم پرسپولیس تهران را به صورت قرضی ۶ ماهه به خدمت گرفته ایم که او باید خودش کمک کند تا آماده بازی شود  زیرا در تیمش نیمکت نشین بود و ما هم کمک خواهیم کرد تا این بازیکن شیرازی دوباره به اوج باز گردد.

 وی ادامه: به جذب بازیکن سرباز امیدوار بودیم اما تیم ملوان به آنها پول بیشتری می دهد و باید در باشگاه چشم به راه بازیکنانی باشیم که خدمت  سربازی آنها شروع می شود و از نظر کیفیتی باید ببنیم به درد تیم ما می خورد و یا نه، زیرا همانگونه که گفتم ملوان با پرداخت پول بازیکنان خوب سرباز را جذب می کند.

هواداران انتظار صعود به لیگ برتر نداشته باشند، اما 

این پیشکسوت فوتبال فارس با بیان اینکه با این وضعیت که در فصل نقل و انتقال داریم هواداران انتظار صعود تیم فجر به لیگ برتر نداشته باشند،افزود:در دور رفت مدعی بودیم و بازهم می توانیم در  بالای جدول باشیم اما می کوشیم با دعای خیر مردم به لیگ برتر صعود کنیم و آنهایی که فوتبالی هستند شرایط ما را خوب درک می کنند.

کلانتری از سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر تشکر کرد و گفت : سردار بوعلی همه گونه تیم را حمایت کرده است، امیدواریم جبران کنیم.

 هم اینک در جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور پس از انجام ۱۸ بازی   تیم مس کرمان با ۳۲ امتیاز در صدر جدول جای گرفت، شهرداری آستارا با ۳۱ امتیاز دوم شد و تیم استقلال خوزستان با ۳۰ امتیاز در مکان سوم ایستاد.

همچنین تیم فجر شهید سپاسی با  ۲۸ امتیاز در مکان پنجم قرار گرفت، تیم قشقایی دیگر تیم شیرازی هم با ۱۸ امتیاز در رده شانزدهم ایستاد. 

تیم های فجر و قشقایی شیراز برای دوربرگشت باید تقویت شوند 

تیم فجر شهید سپاسی شیراز برای اینکه در دور برگشت در جمع مدعیان برای صعود به لیگ برتر باقی بماند نیاز به تقویت چندین بازیکن خوب دارد و تیم قشقایی هم برای قرار گرفتن در بالای جدول هم نیاز به جذب چند بازیکن با کیفیت دارد.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

تیم های نود ارومیه و گل ریحان البرز با ۱۴ امتیاز در خطر سقوط قرار دارند.

دور برگشت رقابت های فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان از هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha