مدیریت جهادی لازمه فعالیت بنیاد شهید درخدمت به ایثارگران است

تهران - ایرنا - معاون حقوقی و مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مدیریت جهادی لازمه فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان است.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا،‌ مهدی ایزدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: پرونده بسیاری از ایثارگران در تهران قرار دارد و از این جهت مدیریت مناسب در این بخش زمینه آرامش برای خدمت به ایثارگران در همه بخش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد می‌کند.

وی افزود: حمید علی صمیمی در طول این سال‌ها با مدیریت جهادی توانست از عهده این مسئولیت بزرگ برآید و همه سخنانی که در این نشست در توصیف وی گفته می‌شود تنها اندکی از زحمات و توانایی مدیریتی وی را به تصویر می‌کشد.

ایزدی با بیان اینکه همه کسانی که در کشور مسئولیت دارند، از بدنه نظام و از فرزندان انقلاب هستند افزود: صمیمی به عنوان یک مدیر دلسوز از نسلی است که با افتخار از همه وجود خود در راه وطن و آرمان‌های خود گذشتند و اعتقاد دارم با رفتن او وظیفه ما سنگین‌تر خواهد شد.

معاون حقوقی و مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر حفظ سرمایه‌های انسانی گفت: ارباب‌رجوع برای سازمان‌ها ایجاد سرمایه می‌کنند و جامعه بزرگ و معزز ایثارگری با حفاظت، امنیت و ایجاد اقتدار و ارزش‌های کشور برای ما تولید سرمایه کرده است.

علاقه فراوان به جامعه ایثارگری

در ادامه محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: صبوری، جانشین پروری، کارشناس بودن، صاحب نظر بودن و علاقه فراوان به جامعه ایثارگری و تلاش دلسوزانه و مستمر برای رفع مشکلات این قشر معزز از ویژگی‌های صمیمی است که این موارد از عوامل موفقیت او به شمار می‌رود.

در پایان این نشست با اهدای لوح از زحمات حمید علی صمیمی تقدیر و حکم محمد غفوری به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به وی اهدا شد.

همچنین ملک محمد نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم دیگری با تشکر از خدمات مظلومی مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، حکم انتصاب حجت الاسلام یوسف پور به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران را به وی اهدا کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha