تمدن‌سازی اسلامی به دست جوانان مومن انقلابی محقق می‌شود

کرمانشاه-ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: باید یک ایران جدید منطبق بر معیارهای ایرانی اسلامی ساخت که این امر به دست جوانان متعهد انقلابی و حرکت در مسیر فرمایشات مقام معم رهبری محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سید«امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» پنجشنبه شب در آیین افتتاحیه پیشران‌های کلیدی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در مجتمع ورزشی شهدای بازی دراز، اظهار داشت: در طول ۴۰سال گذشته همه برنامه‌ریزیها برای انقلاب اسلامی تلاش برای تغییر اعتقادات ملت ایران از سوی استکبار و دشمنان بوده که لازمه آن تغییر سبک زندگی مردم است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جوان انقلابی خصوصیات رفتاری یک مومن انقلابی را دارد و چنین جوانی در منطق و بینش و روشش مومن و متعهد است و خود را فدای انقلاب و خدا می کند و چنین جوان خودساخته ای می تواند جامعه را اصلاح کند.

وی ادامه داد: باید یک ایران جدید منطبق بر معیارهای ایرانی اسلامی ساخت، این راه طولانی است اول باید محیط دشمن و ابزار آلات آن و سپس مسیر شناسایی شود.

این نماینده مجلس در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به اینکه استان دلیرمرد و مرزی کرمانشاه در جنگ حماسه ها آفرید و مرارت های زیادی کشید، گفت: در این استان منابع خدادادی فراوانی وجود دارد که از این ظرفیت های برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استفاده کرد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: منابع مالی و عمرانی در این استان باید برای رشد و توسعه اقتصادی استان هزینه می شد ولی می بینیم در گذشته صرف برخی از این پروژه های بی سرانجام و دارای عاقبتی نامشخص مانند منوریل شده است.

در این مراسم از سامانه سنجش و ارزیابی نخبگان جوان مومن (نجم)، راه‌اندازی حلقه‌های میانی تصمیم ساز و نیز مدل جدید حکمرانی دولت جوان رونمایی و از نخبگان جوان کرمانشاهی در عرصه خبر، هنری، ورزشی، عملی و فرهنگی نیز تجلیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha