فرماندار مرند: ورود مدیران به مصادیق در انتخابات، خیانت به مملکت است

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه مرند گفت: ورود مدیران و مسوولان دولتی به مصادیق در انتخابات، خیانت به مملکت و ساختار اداری است.داود گرشاسبی روز پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به انتخابات سال آینده گفت: روسای ادارات به عنوان یک مسوول نباید به مصادیق ورود پیدا کنند و وظیفه ما در این مورد، بحث مشارکت است چرا که افزایش مشارکت در انتخابات در شهرستان، به نوعی نشان دهنده مقبولیت مسوولین در میان مردم است.

وی با تاکید بر اینکه رییسان ادارات باید برای جذب اعتبارات تلاش کرده و با داشتن برنامه و طرح، ارتباط خود را با مسوولین و نماینده مجلس بیشتر کنند، از آنان خواست از فرصت تعطیلات استفاده کرده و افقی برای آینده در حوزه مسوولیت خود تعریف کنند.

فرماندار مرند با بیان اینکه امسال سال سخت، پر چالش و پر موانعی در حوزه اجرا بود، اظهار کرد: شروع امسال با اوج کرونا، درگیری با تحریم ها و بحران ها در حوزه اقتصاد و مسائل اجتماعی مواجه شدیم که با این وجود در شهرستان مشکل خاصی در این خصوص پیش نیامد و این به جهت تعامل، همفکری و هم عملی مسوولین و مدیران شهرستان بود و البته مردم شریف و نجیب مرند نیز در این راستا، بسیار همکاری کردند.

وی افزود: پس از بیماری کرونا، تغییر و تحولات اساسی در دنیا شکل خواهد گرفت که خارج شدن نظام آموزشی از مکان محور بودن و رفتن آن به سمت فضای مجازی و موارد بسیار دیگر از جمله آنها است.

فرماندار ویژه مرند با اشاره به نقش فضای مجازی در دنیای کنونی اظهار کرد: مدیری که فکر جهانی نداشته باشد، در حوزه عمل باز خواهند ماند، مدیران باید به موضوعات نگاه جهانی داشته و بر پایه منافع ملی حرکت کنند.

وی با بیان اینکه ما به انسان های با تجربه و جوان در مکان های مختلف نیاز داریم، افزود: در تربیت نیروهای جوان، به روز و اهل تکنولوژی برای آینده ادارات و شهرستان باید تلاش کرد.

حضور تمامی احزاب سیاسی در صحنه انتخابات موجب افزایش مشارکت می شود

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به انتخابات پیش رو در کشور گفت: کلیه فعالین انتخاباتی و احزاب سیاسی باید در صحنه حضور داشته و در راستای برگزاری انتخاباتی خوب و نیز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات عمل کنند.

معصومه پاشایی بهرام همچنین با اشاره به مدت باقیمانده از فعالیت دولت خاطرنشان کرد: مدیران باید تا آخرین لحظه فعالیت دولت، باید تلاش کنند و در راستای حل امور مردم تلاش کنند.

وی به تاثیر عملکرد مدیران در میزان شرکت مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: هر کار و خدمتی که مدیران در کشور انجام می دهند، در جهت خدمت به نظام است و هر فردی، علاقمند به این نظام باشد، باید شب و روز در راستای ارائه خدمات به مردم و کسب رضایت آنان تلاش کند.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس تاکید کرد: تلاش برای برگزاری انتخابات پرشور در کنار حفظ آرامش در شهرستان ضروری است.

وی اظهار داشت: مدیران و مسوولین ادارات در شهرستان، در ایام انتخابات وارد کارها و چالش های سیاسی نشوند و امور مردم نباید به این جهت متوقف شود.

در این جلسه، از تعدادی از دستگاه‌های برتر شهرستان با اهدای لوح، قدردانی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha