۲۸ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84269814
۱ نفر

برچسب‌ها

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز شد

تهران- ایرنا- پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز شد تا این تیم مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود نداشته باشد.

به گزارش ایرنا، «نیکولای بودوروف» دو سال پیش به استقلال پیوست و قرارداد پنج ماهه‌ای را با آبی‌پوشان تهرانی به امضا رساند.

این بازیکن که پس از جدایی، موفق به دریافت مطالباتش نشده بود، از باشگاه استقلال به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد و به‌دنبال شکایت این بازیکن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بسته شد.

باشگاه استقلال به تازگی اعلام کرد که مطالبات نیکولای بودوروف بلغاری را به حسابش واریز کرده اما هنوز پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز نشده است.

در این باره باشگاه استقلال با وکیل بودوروف تماس گرفت و از او خواست نامه‌ای را به فیفا ارسال کرده و از فدراسیون بین‌المللی فوتبال بخواهد تا با توجه به تسویه حساب با بودوروف پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شود.

درخواست باشگاه استقلال با پاسخ مثبت وکیل بودوروف مواجه شد و رضایت این بازیکن به منظور باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال اعلام به فیفا اعلام شد.

امروز (پنجشنبه) با اعلام باشگاه استقلال پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شد و به این ترتیب قرارداد بازیکنان جذب شده در حال ثبت است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha