منتخبان مردم در جهت گسترش عدالت اجتماعی تلاش کنند

کرمان - ایرنا - فرماندار و امام جمعه شهرستان رفسنجان با اشاره به ۲ انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت: منتخبان بر اساس قانون و با تاسی از الگوی امام علی (ع) و شهدا به مردم خدمت کنند و عدالت اجتماعی را گسترش دهند.

مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات گفت: باید بدون هرگونه حاشیه های احتمالی وظیفه‌ خود را در قبال مردم شهر و کشور انجام دهیم و خود را با حاشیه ها گرفتار نکنیم.

وی بیان کرد: همچنان که انسان های بزرگی در طول تاریخ مانند امام و رهبری؛ شهدا و اسرا سعی کردند در جهت اصلاح امور گام بردارند با پیروی از آن ها صاحب کنش و رفتار متعالی باشیم.

فصیحی هرندی افزود: در این دنیای پر از هیاهو و حاشیه ای، باید فضاهایی که خدمت را برای مردم آسانتر می کند گسترده تر کنیم؛ مردم را ناامید نکنیم؛ عُقَلایی‌ هستند و باید باشند که در دنیا جلوی خون و خونریزی را بگیرند و عدالت را  اشاعه دهند.

وی تصریح کرد: الگوی عملی ما می تواند رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی باشد باید با اتحاد و وحدت و کمکِ همدیگر برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم و ایرانی آباد را بسازیم زیرا هیچ کشوری دلش برای ایران اسلامی نسوخته و نخواهد سوخت.

فصیحی هرندی ادامه داد: منتخبین مردم باید برای مردمی که برای دفاع از نظام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکردند خدمت کنند.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ شهدا این بود که بدون چشمداشتی و برای رضای خدا و رضایتمندی خلق خدا از همه هستی و جان خود گذشتند و از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند.

فرماندار رفسنجان‌گفت: اگر به مردم خدمت کنیم مهمترین و قوی ترین نظام را در دنیا خواهیم داشت.

منتخبان بدانند که مسئولیت ها امانت هستند

امام جمعه رفسنجان گفت: منتخبان‌ مردم، بدانند که مسیولیت ها امانت هستند  و باید امانتدار خوب باشند و به کار مردم رسیدگی کنند تا هم خدا و هم مردم راضی باشند.

حجت الاسلام اصغر عسکری ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام شعبانیه‌ اظهار کرد: بصیرت و وفاداری از خصلت‌ های حضرت ابوالفضل (ع) است لذا مسئولیت ها امانت هستند و به مانند این حضرت بصیر و وفادار باشیم و با امانتداری خوب به کار مردم رسیدگی شود.

وی افزود: در خطبه ۴۵۶ نهج البلاغه؛ حضرت علی علیه السلام می فرماید مسئولیت ها به مانند گوشت جویده شده هستند که به افراد سپرده می شوند؛ آیا انسان آزاده ای پیدا می شود که این گوشت را به اهلش بسپارد؟.

حجت الاسلام عسکری تصریح کرد: همچنین امام علی (ع) در ادامه می فرماید بدانید که بهای‌ کار و جان شما در مسیولیت ها؛ پست و مقام نیست بلکه بهای‌ جان‌ خود را به چیزی جز بهشت نفروشید و بالاتر از این‌ قیمت هم رضایت خدا و خلق خداست.

وی خاطرنشان کرد: مردم کسانی را انتخاب کنند که بار دیگران را به دوش کشد و مشکل مردم رت حل کند تا بهشت و بالاتر از آن رضایت خدا و مردم‌ را به دنبال داشته باشد.

امام جمعه رفسنجان گفت: برخی می خواهند با به دست آوردن مسئولیت بار خود را ببندند و به ثروت دنیایی برسند که باخته اند در حالی که هستند افرادی که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی، رفع مشکلات و گرفتاری مردم در این راه قدم می گذارند و با تقوای الهی حتی از جان خود هم‌ گذشت دارند.

وی تاکید کرد: کسانی که برای خدمت به مردم گام بر میدارند طوری عمل کنند که برای عصر حاضر و آیندگان خیر و برکت داشته باشد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =