مرغ مورد نیاز بازار استان کرمانشاه با نرخ مصوب توزیع می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه اعلام شد که مرغ مورد نیاز بازار استان در روزهای پایانی سال تامین و با قیمت مصوب توزیع می‌شود.

به گزارش ایرنا، در این جلسه که عصر پنجشنبه در استانداری برگزار شد؛ موضوع تامین مرغ در بازار و افزایش نیاز مردم در ایام نوروز مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد که با افزایش توزیع مرغ، این نیاز برطرف شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در این نشست گفت: به صورت عادی نیاز روزانه مرغ در استان کرمانشاه ۱۰۰ تن است که این نیاز در این ایام افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

«نوربخش حاتمی» با بیان اینکه بیش از ۲۰ درصد مرغ مورد نیاز استان را تولید می‌کنیم، گفت: در این ایام روزانه ۱۲۰ تن مرغ از کشتارگاه ها راهی بازار می شود که این میزان با توجه به نیاز بازار افزایش پیدا خواهد کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در این نشست اعلام کرد: در ۲ روز پایانی سال روزانه ۱۸۰ تن گوشت مرغ تازه در بازار توزیع خواهد شد.

محسن دارابی افزود: همچنین بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ تن مرغ منجمد نیز بر اساس رایزنی ها تهیه شده که در روزهای آینده در بازار توزیع خواهد شد.

به گفته وی مرغ باید با قیمت ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار عرضه شود و در صورت گران فروشی با متخلفان برخورد خواهد شد.

رییس سازمان صمت همچنین در رابطه میوه مورد نیاز بازار نیز گفت: تاکنون ۱۲۰ تن سیب و پرتقال در بازار توزیع شده و روند توزیع همچنان ادامه دارد.

به گفته دارابی اکنون پرتقال با قیمت هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ و سیب با قیمت ۹ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار توزیع می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha