سه هزار بسته معیشتی در خراسان جنوبی توزیع شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع سه هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در راستای اجرای چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه با همت خیرین این جمعیت در سطح استان خبر داد.

محمدرضا رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از ابتدای شیوع کرونا جمعیت هلال احمر در راستای ماهیت بشر دوستانه خدمات مطلوبی به خانوارهای آسیب دیده از این ویروس انجام داده است.

وی با اشاره به نهضت کمک‌های مومنانه جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، اظهار داشت: در گام سوم از مرحله چهارم این نهضت سه هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی عیدانه در سطح استان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: ارزش ریالی این بسته‌ها بیش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه در اسفند ماه سال جاری تعداد ۱۰ هزار ماسک و ۲ هزار ژل ضد عفونی کننده بین نیازمندان توزیع شده است، عنوان کرد: توزیع تعداد ۴۶۵ جعبه کمک‌های اولیه به ارزش ۹۳ میلیون ریال نیز از دیگر اقدامات نهضت کمک‌های مومنانه در این مدت بوده است.

رضایی ادامه داد: همچنین ۸۷۹ ثوب البسه و پوشاک به ارزش ۱۲۴ میلیون تومان بین افراد کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاری‌گر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، گفت: خیران علاوه بر مراجعه به ۱۱ شعبه جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت ۸۰ خانه هلال واقع در روستاهای استان برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha