توزیع ۲۷ و نیم تن میوه  نوروزی در شهرستان خنداب آغاز شد

اراک-ایرنا - سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خنداب گفت: توزیع ۲۷ تن میوه نوروزی شامل ۲۰تن پرتقال وهفت و نیم تن سیب در این شهرستان از توابع استان مرکزی آغاز شد.

 «غلامرضا خسروبیگی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: توزیع میوه نوروزی در ۲ مکان تعبیه شده شهر خنداب  ویک پایگاه توزیع در جاورسیان انجام می‌شود و مقادیر لازم برای تامین نیاز مردم پیش بینی شده است.
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خنداب در خصوص توزیع کالاهای اساسی نیز اظهار داشت: ۲۲تن سهمیه نورزی روغن  خوراکی بین خانوارهای شهری و روستایی این شهرستان توزیع و ۱۶تن روغن برای تامین نیاز اصنافی نظیر اغذیه فروشی و قنادی‌ها پیش بینی شده است و  ۲۱تن برنج تایلندی،۳۱ و نیم نتن شکر ، هشت و نیم تن قند نیز با قیمت مصوب دولتی در شبکه مصرف درحال توزیع است.
خسروبیگی بیان کرد: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر بازار در قالب گشت‌های مشترک با شبکه بهداشت، دامپزشکی و اتاق اصناف از ۱۵ اسفندماه جاری کلید خورده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.
وی عنوان کرد: پنج پرونده تخلف صنفی و گران‌فروشی در زمینه نظارت نوروزی بازار در این شهرستان تشکیل و درحال پیگیری است.
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خنداب گفت: در طرح بررسی شکایات از طریق سامانه ۱۲۴ نیز ۲۰مورد شکایت ثبت شده که بیشتر شکایات مربوط به نانوایی‌ها و مرغ فروشی‌ها بوده است.
خسروبیگی تاکید کرد: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر بازار با جدیت دنبال می‌شود و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.
شهرستان خنداب از توابع استان مرکزی است و در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha