لیگ آزادگان؛ خوشه طلایی فرصت صعود به رده های بالای جدول را از دست داد

ساوه - ایرنا - تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با تساوی مقابل فجر سپاسی شیراز بهترین فرصت برای کسب سه امتیاز و صعود به رده های بالای جدول لیگ آزادگان را از دست داد.

به گزارش ایرنا، در چارچوب رقابت های هفته هجدهم لیگ دسته اول باشگاههای کشور (جام آزادگان) از ساعت ۱۵ امروز خوشه طلایی در ورزشگاه کارگران تهران میزبان فجر سپاسی شیراز بود که ۲ تیم در پایان این دیدار بدون آنکه توپی از خط دروازه ها بگذرد، به تساوی رسیدند.

نیمه نخست این دیدار بیشتر توپ ها در میانه میدان به گردش در آمد و موقعیت های اندکی روی دروازه ها ایجاد شد و در پایان بدون گل به رختکن رفتند.

شاگردان وحید بیاتلو با اینکه فقط بر روی کاغد عنوان میزبان این دیدار را داشتند در نیمه دوم با پاس های کوتاه و پرشمار بارها خود را به محوطه جریمه حریف شیرازی رساندند اما دفاع سختکوش و دروازه بان آماده فجر حملات نماینده ساوه را ناکام گذاشت.

داور مسابقه در وقت های اضافه این دیدار به دلیل ارتکاب خطای شدید، یکی از بازیکنان تیم فجر سپاسی را از زمین اخراج کرد اما ۱۰ نفره شدن حریف تنها چند ثانیه ادامه یافت و در نهایت سوت پایان بازی به صدا در آمد.

یک امتیاز این دیدار به درد هیچکدام از این تیم ها که چند هفته ای است روی نوار مساوی گام برمی دارند، نخورد و باعث خرسندی رقیبان بالای جدولی شد.

بازگشت فرهاد خیرخواه بازیکن ساوجی که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و قرار گرفتن او به عنوان کاپیتان تیم در خط حمله خوشه طلایی از نقاط عطف این مسابقه بود.

خوشه طلایی ساوه با این نتیجه ۲۳ امتیازی شد و در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت.

نماینده ساوه در هفته نوزدهم که قرار است چهارشنبه ۱۸ فروردین سال ۱۴۰۰ برگزار شود باید در اهواز به مصاف استقلال تیم سوم جدول رقابت ها برود.

گفتنیست؛ به دلیل ناآماده بودن زمین چمن ورزشگاه شهید چمران ساوه امسال خوشه طلایی تنها در ۲ مسابقه موفق به میزبانی حریفانش در خانه شد و با دستور سازمان لیگ حق برگزاری مسابقه در ساوه را ندارد و به همین دلیل مدیران این باشگاه ورزشگاه کارگران تهران را برای دیدارهای خانگی خود انتخاب کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =