حضور تیم فوتبال بانوان اردبیل در لیگ نیازمند اسپانسر است

اردبیل- ایرنا- نایب رئیس بانوان هیات فوتبال استان اردبیل اردبیل گفت: جذب اسپانسر قوی زمینه حضور تیم فوتبال این استان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور را فراهم می‌کند.

به گزارش ایرنا، آیناز غیایی مقدم روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: رئیس هیات فوتبال استان پیگیر بوده و همیشه حمایت همه‌جانبه‌ای برای رشد و توسعه فوتبال بانوان انجام داده است و در این راستا امید می‌رود شرایط جذب اسپانسری قوی نیز فراهم شود.

وی افزود: امسال به دلیل شرایط کرونایی مسابقات فوتبال و فوتسال بانوان به صورت محدود و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مناسبت‌های مختلف برگزار شد و برای سال آینده نیز برنامه‌ریزی شده تا این مسابقات همچنان برگزار شود.

نایب رئیس بانوان هیات فوتبال استان اردبیل اردبیل با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این استان در رشته فوتبال گفت: در حال حاضر یک فوتبالیست لژیونر بانو به نام یاسمن فرمانی داریم که در تیم شارلوای بلژیک بازی می‌کند و چهار بانوی فوتبالیست نیز در تیم‌های لیگ برتری کشور فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه خانم گل مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان کشور سمیه خرمی از اردبیل بود، اضافه کرد: این امر افتخاری بزرگ برای استان به شمار می‌رود و نشان دهنده استعدادهای خوب منطقه است که در آیینی با حضور رئیس هیات فوتبال قدردانی شد.

غیایی مقدم اظهارکرد: تعداد داوران بانوی استان اردبیل نیز بیش از ۵۰ نفر است که ۲ نفر از آنها در لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می‌کنند و امسال برای نخستین بار در لیگ برتر فوتبال کشور از استان اردبیل یک داور به عنوان داور وسط قضاوت کرد.

وی تعداد بانوان فوتبالیست ساماندهی شده در استان اردبیل را بیش از ۲۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: برنامه‌های استعدادیابی در همه شهرستان‌های استان برگزار می‌شود تا فوتبالیست‌های توانمند شناسایی شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =