نماینده ولی فقیه در کردستان:‌ تلاش‌های کادر درمان را ارج می‌نهیم

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا، کادر درمان فشار مضاعفی را تحمل کردند و باید قدردان تلاش‌ها و ایثارگری‌های آنان باشیم.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی روز چهارشنبه در ششمین جلسه شورای اداری کردستان اظهار داشت: اگر می‌خواهیم از کرونا و گرفتاری‌های مربوط به این ویروس خطرناک، نجات پیدا کنیم باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کادر درمان را نیز یاری دهیم.

وی در ادامه به روایتی از امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود: طبق فرموده این امام همام، اگر درخواستی داریم باید آن را با کسی مطرح کنیم که دارای سه ویژگی متدین بودن، جوانمردی و دارای اصالت باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: کسانی که متدین و پایبند به اصول اخلاقی و دینی، روحیه جوانمردی و صاحب اصالت و شایستگی باشد، به طور قطع انسان‌های قابل اعتمادی بوده و می‌توان از آنان در زمینه‌های مختلف کمک گرفت.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در این نشست اظهار داشت: کرونا در جهان تلفات زیادی گرفته و همچنان ادامه خواهد داشت اما کارنامه نظام اسلامی در حوزه بهداشت و مقابله با کرونا، قابل قبول بوده است.

سردار سیدصادق حسینی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی موفق بوده و امیدواریم شاهد افزلیش تلفات کرونا در نوروز نباشیم، افزود: همه دستگاه‌ها امسال تلاش زیادی داشتند و بهترین خدمت، رضایت‌مندی مردم است، چراکه رضایت خداوند در گرو خشنودی مردم است.

وی خواستار استفاده مدیران برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود شد و گفت: باید دغدغه خوراک و معیشت مردم را داشته باشیم و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بکار گیریم.

ضرورت حفظ حرمت ارباب رجوع در ادارات، لزوم کاهش تخلفات اداری، شرکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، از دیگر مواردی بود که فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به آن اشاره کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =