بیش از ۳ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد منتظر دریافت وام ازدواج هستند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۲۲۴ نفر در این استان در قالب یک هزار و ۶۱۲ زوج جوان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند. 

به گزارش ایرنا، سید محمدتقی علوی روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: ۶ هزار و ۹۱۴ نفر در این استان در قالب سه هزار و ۴۵۷ زوج جوان از ابتدای امسال تاکنون وام ازدواج دریافت کرده اند. 

وی افزود: امید است که در سال ۱۴۰۰ با همت و تلاش بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد وام ازدواج به یک هزار و ۶۱۲ زوج جوان استان پرداخت شود. 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برنامه های هفته جوان از پنج تا ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ و با رعایت کامل نکات بهداشتی به منظور دستیابی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و هویت بخشی به جوانان این استان برگزار می شود. 

علوی عنوان کرد: ابتدای امسال تاکنون ۲۰ نشست استانی و شهرستانی ستاد ساماندهی امور جوانان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است.  

وی ابراز داشت: این تعداد نشست ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۹ مصوبه استانی و ۶۷ مصوبه شهرستانی بوده است. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha