۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 84268386
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

روستای خایان بروجرد قرنطینه شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۱۳:۰۶
کد خبر: 84268386
روستای خایان بروجرد قرنطینه شد
عکس آرشیو است

بروجرد - ایرنا - معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: روستای خایان بخش مرکزی بروجرد به دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا قرنطینه شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا دکتر شهرام ممدوحی روز چهارشنبه در جلسه ستاد کرونا که در فرمانداری شهرستان برگزار شد افزود: با توجه به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در روستای خایان این روستا قرنطینه شد و تست عمومی اهالی روستا آغاز شده است.

وی اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا در برخی دیگر از روستاها شیوع پیدا کرده که باید با همکاری دهیاران از برگزاری مراسمات ختم و عروسی جلوگیری شود.

معاون شبکه بهداشت بروجرد بیان کرد: وضعیت شهرستان بروجرد زرد رو به نارنجی است و باید مراقب موج چهارم کرونا در شهرستان بروجرد باشیم.

دکتر ممدوحی اضافه کرد: همه محدودیت های کرونایی باید به صورت جدی و قاطع در شهرستان اجرا شود تا بتوانیم موج چهارم کرونا را کنترل کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از ۵۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان آیت الله بروجردی(ره) بستری هستند که تعداد ۱۱ نفر از آنها خوزستانی هستند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه تردد خوزستانی ها در شهرستان بروجرد زیاد است باید فعلا از تردد پلاک های خوزستانی به شهرستان بروجرد جلوگیری شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha