پیشکسوت پرسپولیس: جدایی انصاری اشتباه بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: محمد انصاری یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران به حساب می آید و باشگاه پرسپولیس نباید او را از دست می داد.

ضیا عربشاهی در گفت و گو با ایرنا، در خصوص جدایی محمد انصاری از پرسپولیس اظهار داشت: انصاری بازیکن ششدانگی است که باید در پرسپولیس حفظ می شد. او هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی بی نظیر است و در سخت ترین شرایط به تیم وفادار بوده است.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان نباید به انصاری بی‌مهری شود. او قبلاً تعصبش را به پرسپولیس نشان داده و بازیکنی است که می‌تواند در دو پست بازی کند و به خاطر همین اعتقاد دارم از دست دادن او اشتباه بود. 

عربشاهی افزود: انصاری در پرسپولیس ۲ بار رباط صلیبی اش را از دست داد و الان که خوب شده و به شرایط بازی رسیده باید از او به نحو احسن استفاده می شد، نه اینکه حالا که به شرایط بازی رسیده بخواهیم خیلی ساده او را از دست بدهیم. انصاری ۶ سال برای پرسپولیس بازی کرده و باید حرمتش حفظ می شد.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها اخلاقیات محمد انصاری را با محمد مایلی کهن در زمان بازیگری اش در خارج از زمین مقایسه می کنند گفت: ۹۰ درصد آنهایی که در پرسپولیس بازی کردند اخلاق بیرون زمین شان هم خوب بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص برد پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: این برد برای پرسپولیس اهمیت زیادی داشت زیرا در غیر این صورت سپاهان به تنها در صدر جدول قرار می گرفت. پرسپولیس سال را با پیروزی به پایان رساند و امیدوارم این روند در سال آینده هم ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تصریح کرد: پرسپولیس و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی در این دوره از مسابقات لیگ برتر هستند اما اعتقاد دارم تا چند هفته دیگر پرسپولیس به تنها در صدر جدول خواهد ایستاد و سپاهان در نهایت نایب قهرمان لیگ خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha