بیست و هفتمین شماره ماهنامه «کد» منتشر شد

تهران- ایرنا- بیست و هفتمین شماره نشریه خبری تحلیلی تنظیم گری «کد» وابسته به سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) ویژه ماه اسفند منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، احمد آذرسا، سرپرست اداره کل توسعه شبکه تنظیم گران اجتماعی ساترا در سرمقاله این شماره کد به موضوع نظارت کابران بر فضای مجازی پرداخته و نوشته است: برای پاسخ به این دغدغه که کاربر خانگی در مواجهه با تخلفات در رسانه های صوت و تصویر داخلی باید به کجا رجوع کند، سامانه نوینی طراحی و اجرا شده با نام سامانه پایش مردمی «ساپرا» که اخیرا از آن رونمایی شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

در ادامه صفحات اخباری با عناوین سامانه نوین پایش مردمی ساپرا، رسیدگی فوری به گزارش‌های مردمی از تخلفات رسانه‌های صوت و تصویر، گران فروشی ترافیک اپراتورهای تلفن همراه، زیر ذره بین ساترا و تذکر به هفت رسانه متخلف به چشم می‌خورد.

بیست و هفتمین شماره ماهنامه «کد» نشست آنلاین با موضوع انتخابات آمریکا و شبکه های اجتماعی را پوشش خبری داده است. این نشست به این سوال پرداخته که چگونه پلتفرم های اینترنتی به رکن مهم در سیاست تبدیل شدند.

همچنین رونمایی از سامانه پایش مردمی ساپرا، انحصار رسانه‌ای در عصر دیجیتال، واکنش ساترا به انتشار تیزر موزیک ویدئو هنجارشکنانه خواننده غیرمجاز در برخی رسانه‌ها، برگزاری جشنواره دانش‌آموزی «کاوشگران رسانه» و… از دیگر موضوعاتی است که در این شماره نشریه کد به آنها پرداخته شده است.

شماره جدید ماهنامه «کد» حاوی آخرین اخبار و اقدامات سازمان مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و آخرین تحولات حوزه تنظیم‌گری رسانه‌های نوین است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha