۷هزار و ۴۵۰ بسته معیشتی در بوکان توزیع شد

مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در قالب رزمایش کمک های مومنانه در سطح این شهرستان، تاکنون هفت هزار و ۴۵۰ بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع شده است.

 سرهنگ پاسدار هوشنگ وجدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این تعداد بسته معیشتی به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به همت خیران سپاه بوکان در راستای لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده توزیع شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۹ مرحله بسته معیشتی در بوکان توزیع شده است، افزود: در آخرین مرحله نیز ۳۵۰ بسته معیشتی شامل عدس، نخود، لوبیا، ماکارونی، رب، خرما، شکر و برنج هربسته به ارزش هر بسته بیش از ۴۰۰ میلیون ریال در بین نیازمندان سطح شهرستان با حضور مسوولان اجرایی توزیع شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان گفت: در این مرحله ۱۰۰ بسته عدس و ماکارونی و نیز ۱۰۰ گونی ۱۰ کیلوگرمی توسط سپاه بوکان و ۲۵۰ بسته معیشتی نیز توسط شهدای آذربایجان‌غربی و مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال کمک نقدی واحدهای تولیدی سطح شهرستان به همراه بسته های معیشتی در اختیار اقشار آسیب پذیر این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: آخرین مرحله این کمک های معیشتی به مناسبت گرامیداشت ولادت باسعادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، روز پاسدار و فرارسیدن عید نوروز و اعیاد شعبانیه در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش ایرنا، در ایام کرونا علاوه بر سپاه خیران ، فرمانداری با همکاری دیگر ارگان های دیگر سطح شهرستان کمک های مومنانه را در اختیار نیازمندان قرار داده اند.

بوکان با ۲۵۸ هزار نفر در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha