۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۳۵
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 84268018
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۴ سالمند تحت پوشش بهزیستی زنجان واکسن کرونا دریافت کردند

زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:طبق هماهنگی های سازمان بهزیستی کشور و وزارت بهداشت ۱۵۴ نفر از سالمندان ساکن در مراکز شبانه روزی بهزیستی استان، دوز اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.

محمد محمدی قیداری روز یکشنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا، افزود: با هماهنگی انجام گرفته مرحله اول واکسیناسیون کووید_ ۱۹ سالمندان مقیم در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی استان زنجان و مراقبین آغاز شده است.

وی اضافه کرد: بر این اساس ۲ مرکز شبانه‌روزی مراقبتی و توانبخشی سالمندان  مرد و زن در زنجان و هیدج فعال است که در پاییز سال جاری ۹۷۵ نفر جهت ایمنی  ویروس آنفلوانزا واکسینه شدند.

این مسوول ادامه داد: دریافت کنندگان واکسن پیشگیری از کووید ۱۹ به صورت متناوب مورد بررسی قرار می‌گیرند و در ماه اول به صورت هفتگی چک می‌شوند که هر گونه عارضه‌ای در آنها مورد توجه و اقدام پزشکی لازم قرارمی گیرد.

محمدی با بیان اینکه سالمندان ۲ دوز واکسن با فاصله ۲۸ روز دریافت می‌کنند خاطرنشان کرد : خوشبختانه بهزیستی استان زنجان در مراقبت و قرنطینه کامل یک هزار و ۱۰۰ نفر از افراد تحت پوشش مراکز شبانه روزی سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولین ذهنی، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و مراکز ترک اعتیاد و سرپناه شبانه تحت نظارت بهزیستی موفق عمل کرده  است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =