افزون‌بر ۵٠ هکتار از اراضی ملی در ایرانشهر رفع تصرف شد

زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: افزون‌بر ۵٠ هکتار از اراضی ملی در راستای مبارزه با پدیده شوم زمین خواری و حاشیه نشینی در سطح این شهرستان رفع تصرف شد.

علیرضا گلدوی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه برخورد قاطع و بدون اغماض با زمین‌خواران در دستور کار قرار دارد اظهارداشت: افزون بر پنجاه هکتار از اراضی ملی در سطح شهرستان رفع تصرف شده است. 

وی بیان کرد: با تلاش عوامل یگان حفاظت اراضی ملی این شهرستان و اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان و در راستای صیانت از اراضی دولتی و حفظ حقوق بیت‌المال۴۰۰ فقره تعرض به اراضی ملی در این شهرستان امسال شناسایی و رفع تصرف شده است.

رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر افزود: با حمایت دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ایرانشهر برخوردی قاطع و جدی با متصرفان خواهد شد.

وی بیان کرد: بحث مبارزه با فساد از جمله زمین خواری مطالبه اولیه و اساسی مردم و رهبر معظم انقلاب است و جای هیچ‌گونه مسامحه و تعلل ندارد. 

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha