آزادی ۲۶ محکوم به قصاص در گلستان و چند خبر کوتاه
عکس آرشیو است

گرگان - ایرنا - آزادی ۲۶ محکوم به قصاص، توزیع بسته‌های معیشتی از سوی هلال احمر، بسیج جامعه زنان و بهزیستی، توقیف ۱۰ دستگاه خودرو مزاحم در چهارشنبه آخر سال و توزیع بیش از ۹ هزار تُن روغن خوراکی از جمله اخبار کوتاه روز چهارشنبه گلستان است.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به آزادی ۲۶ محکوم به قصاص در گلستان در سال جاری گفت که رضایت اولیای دم ۶۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

هادی هاشمیان اظهار داشت: این محکومان اغلب جوان بودند که در پی دعوای لفظی کنترل خود را از دست داده و باعث مرگ افرادی دیگر از جمله نزدیکان و دوستان خود شدند.

**

عباس مهاجربسطامی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) فرماندهی انتظامی گلستان گفت: همزمان با شب چهارشنبه سوری ۱۰ دستگاه انواع خودروی سواری به علت ایجاد مزاحمت رانندگان و سرنشینان در گرگان توقیف شد.

**

بسیج جامعه زنان سپاه گرگان هزار و ۸۰۰ بسته حمایتی عیدانه بین جامعه هدف و نیازمندان در راستای طرح مواسات همدلی و کمک مومنانه توزیع می‌کند.

**

فرهاد میقانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از توزیع هزار و ۵۱۷ بسته معیشتی در آستانه سال نو بین نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده استان خبر داد و گفت: ارزش این بسته‌ها ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.

**

سیدمهدی حسینی مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: با مشارکت خیران و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا استان، هزار بسته معیشتی در قالب پویش قدم‌های همدلی بین نیازمندان جامعه هدف (مددجویان این اداره کل در هر شهرستان) توزیع شد.

**

حسین طلوعیان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: با توجه به مشکل کمبود روغن خوراکی در بازار و حل این مشکل و همچنین دسترسی آسان مردم به این ماده خوراکی و اساسی، در ۲ ماه گذشته بیش از ۹ هزار تُن انواع روغن خوراکی در بازار این استان توزیع شد.

**

حجت‌الاسلام روح‌الله سلیمانی‌فرد مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: از محل موقوفات، امامزادگان و کمک‌های مردمی پنج هزار بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان استان توزیع شد.

**

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به اینکه همه  ۱۴ شهرستان این استان در وضعیت زرد و کرونا قرار دارند گفت که استمرار رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای حفظ وضعیت باثبات فعلی این بیماری ضروری است.

عبدالرضا فاضل اظهار داشت: گرگان، گنبدکاووس، آزادشهر، آق قلا، بندرگز، ترکمن، علی آبادکتول، کردکوی، کلاله، گالیکش و مینودشت، در وضعیت زرد و رامیان، گمیشان و مراوه.تپه در وضعیت آبی شیوع کرونا قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =