۲۷ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۴:۵۷
کد خبرنگار: 2448
کد خبر: 84267866
۰ نفر

برچسب‌ها

ترامپ به بایدن تاخت

تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رییس جمهوری سابق آمریکا با انتقاد از سیاست مهاجرتی جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا را به دلیل وضعیت بحرانی مرزهای جنوبی مورد سرزنش قرار داد.

به گزارش بامداد چهارشنبه ایرنا، ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس نیوز گفت: در زمان ریاست جمهوری من روابط کاری با مکزیک و ساخت دیوار مرزی به عنوان عوامل بازدارنده ورود مهاجران به کشور به حساب می آمدند.

ترامپ افزود: ما کارهای زیادی برای مقابله با ورود مهاجران به آمریکا انجام دادیم و با روی کار آمدن بایدن همه آنها از بین رفت.

ترامپ با انتقاد از سیاست مهاجرتی بایدن گفت: امروز آنها از همه کشورهای خارجی وارد می شوند و به کشور ما می آیند و این یک شرمساری است. اگر دولت در این زمینه کاری انجام ندهد، آنها کشور ما را نابود خواهند کرد.

دولت بایدن در مدت کمتر از شش ماه از پایان انتخابات در تلاش است تا برخلاف دولت ترامپ سیاست های مهاجرتی آمریکا را تغییر دهد و کودکان بی سرپرست از آمریکای مرکزی که به مرزهای جنوبی ایالات متحدهآمده اند را وارد کشور کند و به آنها اقامت دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که دولت فدرال اکنون بیش از ۱۳ هزار جوان را در سلولهای گمرک و حفاظت از مرز (CBP) در بازداشت دارد.  

دموکرات ها همیشه ترامپ را به دلیل رفتارهای ضد مهاجرتی با کودکان مهاجر مورد انتقاد قرارداده زیرا بر اساس سیاست مهاجرتی ترامپ، برای جلوگیری از عبور غیرقانونی خانواده ها از مرز کودکان از والدین خود جدا می شدند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =