آمار داوطلبان شورا در تمام شهرهای خراسان شمالی به حد نصاب رسید

بجنورد- ایرنا -دبیر ستاد سیزدهمین انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای خراسان شمالی گفت : آمار داوطلبان شورای در هر ۲۴ شهر این استان به حدنصاب رسید.

هادی رجایی نیا  سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : استقبال داوطلبان در ساعات پایانی ثبت نام باعث شد تا آمار داوطلبان در شهرهای قاضی،لوجلی و ایور  که تا عصر امروز به حد نصاب نرسیده بود، به حد نصاب برای برگزاری انتخابات برسد.
وی خاطرنشان کرد : بر اساس آخرین گزارش در مجموع ۶۷۹ نفر از داوطلب برای انتخابات  شورای اسلامی شهرهای استان  به صورت حضوری و اینترنتی نامنویسی کردند.
وی با اعلام این که طبق اعلام ستاد انتخابات کشور نامنویسی حضوری تا ساعت ۲۰ خانمه یافت، گفت که داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب می توانند با مراجعه به سایت وزارت کشور و نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه ثبت نام کنند و پیامک تایید نهایی نیز برای آنها ارسال می شود.
براساس آخرین گزارش ستاد انتخابات استان خراسان شمالی بیش از 70 درصد از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر در این استان با حضور در فرمانداری ها نامنویسی کردند که بیشترین نامنویسی ها مربوط به شهرستان بجنورد و کمترین نیز مربوط به شهرستان گرمه در این استان بود.

ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر که ۲۰ اسفندماه تا ساعت ۲۰ امشب ۲۶ اسفندماه ادامه داشت.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور 28 خردادماه سال آینده در استان خراسان شمالی نیز برگزار می شود و مردم این استان باید از بین داوطلبان شهری 207 نفر را به عنوان عضو اصلی و علی البدل شورا انتخاب کنند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha