پیرجهان: در ۱۴۰۰ به فینال بازی‌های المپیک می‌رسم

تهران- ایرنا- سریع ترین دونده دوی چهارصد متر با مانع ایران گفت: سال گذشته رکورد ۴۹:۳۳ ثانیه را دوباره تکرار کردم و سعی می‌کنم در بازی‌های المپیک رکوردی را ثبت کنم که به فینال این رقابت‌ها برسم. مطمئن هستم که در این بازی‌ها عملکرد خوبی خواهم داشت.

مهدی پیرجهان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: سال گذشته هر چند یک سری از محدودیت‌ها به دلیل کرونا حاصل شد و برخی از برنامه‌ها تغییر کرد اما در مجموع سال نسبتا خوبی برای ورزش دو و میدانی بود و مسابقات داخلی آن به موقع برگزار شد.

وی افزود: دوندگان با حضور در لیگ برتر خود را ارزیابی و حتی از باشگاه‌های خود مبلغ قرارداد را دریافت کردند. در این فصل از مسابقات لیگ با پلیمر خلیج فارس قرارداد بستم و بعد از دو هفته هم دستمزدم را دریافت کردم.

سریع ترین دونده دوی چهارصد متر با مانع ایران عنوان کرد: با توجه به کم بودن مسابقات اما توانستم خود را با شرایط رقابت‌های برون مرزی وفق دهم و رکوردم بهتر شد. امیدوارم ۱۴۰۰ سال رونق مسابقات باشد تا همه ورزشکاران بتوانند رکورد خود را بهبود بخشند.

وی اضافه کرد: در این سال رکورد ۴۹:۳۳ ثانیه را دوباره تکرار کردم و سعی می‌کنم در این بازی‌ها رکوردی را ثبت کنم که به فینال این رقابت‌ها برسم. مطمینم در این بازی‌ها عملکرد خوبی خواهم داشت.

پیرجهان یادآور شد: از ۱۶ آذر در اردو حضور دارم و باید از هاشم صیامی رییس فدراسیون و مدیرعامل پلیمر خلیج فارس تشکر کنم که در این مدت رسیدگی خوبی داشتند و توانستم با زدن رکوردهای عالی جواب زحمات آنها را بدهم.

وی خاطرنشان کرد: هر سال سطح رکوردهای جهانی خیلی بالا می‌رود. حتی اگر دقت کنید سطح ورودی المپیک لندن تا ریو بسیار متفاوت بود. تنها تفاوت ورزشکاران ایران با دنیا از نظر امکانات است و اگر این شرایط فراهم شود سطح پیشرفت آنان سریع تر می‌شود.

وی افزود: هر چند فدراسیون نیز در این مدت کوتاهی نکرد و بهترین شرایط را برای ورزشکاران فراهم کرد. هنوز فرصت زیادی برای بدست آوردن سهمیه داریم اما صد درصد در چند ماده دیگر سهمیه المپیک را کسب می‌کنیم و امیدوارم تعداد سهمیه‌ها بیشتر شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =