۲۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۶
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 84266500
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

تیم بانوان شهرداری بم نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال شد

ایرنا -کرمان - تیم فوتبال بانوان شهرداری بم پس از بازی در مقابل تیم وچان کردستان به نایب قهرمانی لیگ برتر بانوان کشور دست یافت.

به گزارش ایرنا، در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم بانوان شهرداری بم در ورزشگاه فجر بم به مصاف وچان کردستان رفت.

در این بازی تیم شهرداری بم توانست با نتیجه چهار بر صفر تیم وچان کردستان را شکست دهد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان بم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از یک طرف به دلیل مشکلات مالی که شهرداری با آن مواجه بود و از طرف دیگر به دلیل محدودیت های کرونا مردد بودیم که آیا امسال می توانیم در لیگ حضور داشته باشیم زیرا سلامتی بازیکنان برای ما بسیار با اهمیت بود.

مرضیه جعفری افزود: زمانی که توانستیم بازیکنان را در یک جا جمع کنیم و با تمام قدرت به صدر جدول رسیدیم و تیم سیرجان را در خانه شکست دادیم اما نتوانستم در بازی مقابل سپاهان حاضر شوم و بازیکنانم اوضاع روحی مناسبی نداشتند بدون حضور مربی برابر این تیم مسابقه داده و نتیجه را به سپاهان واگذار کردند و صدردنشینی را از دست دادیم.

جعفری ادامه داد: اگر این اتفاقات رخ نمی داد و کنار تیم بودم شاید چنین نتیجه ای به دست نمی آمد.

او اظهارداشت: امروز بخاطر بازیکنان و شهروندان در این بازی حضور داشتم و توانستیم چهار بر صفر تیم وچان کردستان را شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان بم درباره داوری این دوره از مسابقات گفت: در این فصل در بازی های متعدد چندین بار روی بازیکنان من پنالتی انجام شد ولی داورها هیچ کدام به نفع ما پنالتی نگرفتند اما بازیکنان من در بازی سپاهان و همچنین مقابل تیم سیرجان بدون دلیل اخراج شدند.

وی مشکل بزرگ تیم شهرداری بم را غیبت بازیکنان کلیدی دانست و مونا حمودی مهاجم گلزن تیم ما در بازی با سپاهان اخراج شد و فروغ موری نیز مصدوم بود و این بازی را از دست دادند.‌

جعفری ادامه داد: از مردم بم عذرخواهی می کنیم که نتوانستیم قهرمانی را مجدد به شهرمان بیاوریم اما مطمئنم که شهروندان کاملا در جریان اتفاقات صورت گرفته هستند و می دانند با تمام سختی هایی که در داوری بر تیم ما وارد شد و با توجه به اینکه تیم های دیگر هزینه های بسیار گزافی کرده بودند اما تیم شهرداری بم صدرجدول بود و یک اتفاق باعث شد صدر جدول را از دست بدهیم.

سرمربی تیم بم در پایان از فرماندار، شهردار و مدیریت مجتمع معدنی فراوری روی خان خاتون که به عنوان اسپانسر در کنار شهرداری بم از تیم فوتبال شهرداری بانوان بم  حمایت کرده بودند تشکر و قدردانی بعمل آورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha