رزمایش‌ کمک مومنانه سال آینده ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: رزمایش‌های کمک مومنانه سال آینده هم ادامه دارد و در ماه مبارک رمضان بهتر از گذشته دنبال خواهد شد.

سردار علی قاسمی روز سه‌شنبه در آیین برگزاری مرحله چهارم گام سوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان طبس افزود: نهضت کمک مومنانه ماه شعبان امسال در پی فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مواسات و کمک مومنانه برای حمایت از افراد آسیب‌دیده از کرونا همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی آغاز به کار کرد و در بازه‌های زمانی مختلف تاکنون چندین مرحله از این رزمایش در سطح استان برگزار شده است.

وی گفت: از ابتدای برگزاری رزمایش‌های کمک مومنانه در استان تاکنون ۴۰۰ میلیارد تومان کمک مومنانه و تسهیلات در استان جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: به دلیل اعتقادات قوی مردم خراسان جنوبی با توجه به جمعیت و کم‌برخورداری استان میزان کمک‌های مردمی خیلی بالا و قابل توجه است.

وی افزود: تلاش کردیم کمک‌های جمع‌آوری شده به نسبت عادلانه بین شهرستان‌ها توزیع شود.

سردار قاسمی از مردم خواست با توجه به در پیش بودن عید نوروز و کاهش سطح درآمد برخی افراد به دلیل شیوع کرونا، ستاد رزمایش کمک مومنانه را برای دستگیری از نیازمندان همراهی کنند.

وی  اظهار داشت: در چهارمین مرحله از گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه در شهرستان طبس نیز توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی، هزار و ۲۰۰ جفت کفش و البسه بین نیازمندان آغاز شد.

 از ابتدای امسال تاکنون سه گام رزمایش کمک مومنانه در استان خراسان جنوبی برگزار و گام سوم از دهه فجر آغاز شد. چهارمین مرحله گام سوم کمک‌های مومنانه در آستانه سال نو در حال انجام است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha