اسلامی: وزارت راه و شهرسازی ۷۰بیمارستان در دولت تدبیر و امید ساخته است

زاهدان- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمارستان ایرانمهر سراوان هفتادمین بیمارستانی بود که این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید تحویل مردم داده است.

به گزارش ایرنا محمد اسلامی در مراسم افتتاح بیمارستان۲۲۰ تختخوابی ایرانمهر سراوان اظهارداشت: تعامل با دولت پاکستان در همین مدت کوتاه مسوولیت این توفیق حاصل شد تا بعد از قرن‌ها دومین مرز رسمی جمهوری اسلامی ایران با این کشور راه‌اندازی و سومین مرز نیز توافق شده که به زودی افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه از همه مهمتر با دولت پاکستان برای فعالیت بازارچه‌های مرزی توافق شد افزود: امروز این اقدام تبدیل به یک مصوبه در دولت جمهوری اسلامی ایران و با اختیاراتی که به استانداران بویژه استاندار سیستان و بلوچستان داده شد با آن تجارت و تبادلات کالا در مرزهای این استان به شدت اوج گرفته است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازارچه‌های مرزی یکی از نکاتی بوده که به اقتصاد، معیشت، اشتغال و رونق زندگی مردم کمک می‌کند تصریح کرد: امیدواریم با عملکرد درست و رعایت همه آن روش‌ها و ضوابطی که در تجارت و تبادلات کالا انجام می‌شود وقفه و آسیبی به وجود نیاید و از این طریق سیستان و بلوچستان رونق خود را داشته باشد.
وی با بیان اینکه راه‌ها باید ترانزیتی و آن‌ها را ارتقا دهیم خاطرنشان کرد: در همین چند افتتاح این اعداد و ارقامی که نوشتن منهای پول تجهیزات و نرخ دفتری بوده و راه‌هایی که افتتاح و کاری که انجام می‌شود جمعیت این اعداد و ارقام برای سال ۹۹ از پنج هزار میلیارد تومان تجاوز کرده و تنها در یک مورد ۲ هزار میلیارد تومان برای راه‌آهن سیستان و بلوچستان تخصیص منابع داشته‌ایم.
اسلامی با اشاره به اینکه تقریبا در این هشت سال برای هر سال حدود هشت تا ۹ بیمارستان تحویل داده شده تصریح کرد: امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که این بیمارستان را تحویل گرفتند به شایستگی مدیریت و همه با هم تعامل داشته زیرا کار باید با اصول و ماندگار باشد تا همگان استفاده و از آن راضی باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha