گلایه امام جمعه گنبد از کم‌توجهی برخی ادارات به امر به‌معروف

گنبدکاووس – ایرنا - امام جمعه گنبدکاووس با گلایه از کم توجهی برخی ادارات و نهادهای این شهرستان گفت: این ادارات حتی یک پوشه یا فایل ویژه برای نگهداری دستورالعمل‌ها و مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر ندارند.

حجت الاسلام محمود ترابی سه شنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گنبدکاووس اظهار داشت: برای موفقیت و تاثیرگذاری فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، علاوه بر شفاف بودن مصوبات باید از الگوهای رفتاری موفق در دیگر نقاط کشور و استان استفاده شود.

به گفته وی داشتن روحیه انقلابی‌گری و نظارت اجتماعی برای اجرایی کردن مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضروری است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گنبدکاووس هم در این جلسه ابراز امیدواری کرد که جلسات این ستاد در سال جدید به‌صورت منظم برگزار شود.

سرهنگ پاسدار رمضانعلی قاسم‌پور، مطالبه‌گری را از ویژگی‌های اصلی عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست و از اعضای ستاد خواست تا مصوبات ابلاغی آن را به طور کامل اجرا کنند.

جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر گنبدکاووس پس از یکسال وقفه ناشی از شیوع کرونا امروز برگزار شد.

همچنین یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان در این جلسه بر ضرورت تلاش بیشتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌های استان برای همگانی شدن این فریضه الهی در جامعه تاکید و تحقق این مهم را مستلزم فرهنگ سازی و آموزش آمران و ناهیان دانست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha