دلار وارد کانال ۲۴ هزار تومانی شد

تهران- ایرنا- نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (سه‌شنبه) با ۱۷۳ تومان افزایش در مقایسه با دیروز به رقم ۲۴ هزار و ۸۹ تومان رسید. هر یورو نیز به بهای ۲۸ هزار و ۷۴۴ تومان معامله شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، قیمت فروش یورو امروز با افزایش ۳۱۶ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (یکشنبه) به ۲۸ هزار و ۷۴۴ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۶۱۲ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۱۷۵ تومان بود. همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۳ هزار و ۸۷۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۱۰۹تومان است.

علاوه بر این، نرخ خرید یورو در بازار ۲۸ هزار و ۲۶۸ تومان و نرخ فروش آن ۲۸ هزار و ۵۵۱ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش، در سامانه سنا در روز معاملاتی گذشته (دوشنبه )، هر یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۲۷۶ تومان و هر دلار ۲۳ هزار و ۹۶۷ تومان به فروش رسید.

همچنین روز گذشته در سامانه نیما، حواله یورو به قیمت ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان معامله و همچنین حواله دلار به بهای ۲۳ هزار و ۲۶۹ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، وقوع تحولات مثبت در عرصه سیاست خارجی، افزایش احتمال پذیرش FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام و آزادسازی منابع ارزی ایران در کره جنوبی و عراق از جمله مهم‌ترین عوامل افت نرخ دلار در روزهای اخیر محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha