۱۵ هزار مددجوی قزوینی از خدمات آموزشی کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند

قزوین - ایرنا - معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: ۱۵ هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان امسال از خدمات مختلف آموزشی و فرهنگی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش ایرنا، حسین قلی پور روز سه شنبه در نشست هماهنگی اجرای طرح یاس که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت:  اساس کار خدمت به نیازمندان و محرومان موضوع فرهنگ است چرا که زیرساخت تمامی خدمات برمبنای فرهنگی قرار دارد.

وی ادامه داد: در این رویکرد تلاش می شود تا فقر مادی مقدمه ای برای فقر فرهنگی نشود، یعنی اجازه ندهیم کسی به دلیل نداشتن و یا کمبود امکانات مادی از مواهب و نعمت های فرهنگی و آموزشی محروم شود.

این مسوول اضافه کرد: در ۱۱ ماهه امسال بیش از ۲ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به چهار هزار و ۵۷۱ نفر دانش آموز و بیش از ۳۹۵ میلیون تومان برای تامین شهریه به ۳۳۹ نفر دانشجوی نیازمند پرداخت شده است.

وی افزود: در مجموع طی ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۲ میلیارد و ۵۴۶ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

قلی پور خاطرنشان کرد: در این مدت به ۲ هزار و ۶۴۸ دانش آموز در کانون های تابعه خدمات ارایه شده که در این خصوص تلاش کردیم همه خدمات با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باشد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: عموم مردم نیکوکار می توانند برای خدمت به دانش آموزان نیازمند و تامین گوشی هوشمند برای آنها، کمک های خود را به دفاتر این نهاد ارایه کنند و همچنین شماره تماس ۳۳۸۰۸ نیز به طور شبانه روزی در دسترس عموم مردم است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha