۲۶ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84265695
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

جدال همسایه‌های لیگ ۲ برای بازگشت به جمع مدعیان

همدان- ایرنا- تیم‌های پاس همدان و شهرداری ماهشهر در شرایطی آخرین بازی نیم فصل اول لیگ ۲ در گروه ب را برگزار می‌کنند که پیروزی در این بازی برای ۲ تیم بسیار مهم است.

به گزارش ایرنا دیدار ۲ تیم پاس همدان و شهرداری ماهشهر فردا چهارشنبه به میزبانی ماهشهر برگزار می‌شود و پاسی‌ها دوشنبه شب گذشته با حل برخی مشکلات توانستند رهسپار این شهر شوند.

پاس در شرایطی برابر شهرداری ماهشهر قرار می‌گیرد که هنور تکلیف کادر فنی این تیم مشخص نیست و قراردادهای آنان ثبت رسمی نشده است.

در واقع با وجود مذاکرات برای حضور احمد جمشیدیان سرمربی فصل قبل پاس، وی پاسخ مثبت برای بازگشت نداده و البته کادر فنی او هدایت تیم را برعهده دارند.

با این حال به دلیل ثبت نشدن قرارداد کادر فنی جمشیدیان در سازمان لیگ، آن‌ها نمی‌توانند در بازی فردا روی نیمکت پاس مقابل شهرداری ماهشهر قرار بگیرند.

امیر عظیمی مدیرعامل پاس نیز روز گذشته با حضور در اردوی تیم، قول پرداخت بخشی دیگر از قرارداد مالی بازیکنان را داد تا این تیم رهسپار ماهشهر شود.

جدال همسایه‌ها برای پیروزی

هر ۲ تیم پاس همدان و شهرداری ماهشهر به ترتیب با ۱۴ و ۱۳ امتیاز در رده‌های هشتم و نهم جدول رده‌بندی گروه ب قرار گرفته‌اند.

البته ۲ تیم باید ۲ بازی دیگر تا پایان نیم فصل اول لیگ ۲ انجام دهند تا تکلیف رتبه‌بندی آن‌ها در جدول گروه ب نیز مشخص شود.

پاسی‌ها اگر بتوانند در این ۲ بازی به برتری برسند، می‌توانند تا رتبه سوم جدول گروه ب صعود کنند و شهرداری ماهشهر نیز در صورت کسب ۲ پیروزی حداقل تا رده پنجم جدول صعود خواهد کرد.

پاسی‌ها اگر بتوانند در این ۲ بازی به برتری برسند، می‌توانند تا رتبه سوم جدول گروه ب صعود کنند و شهرداری ماهشهر نیز در صورت کسب ۲ پیروزی حداقل تا رده پنجم جدول صعود خواهد کرد.

نبرد ۲ تیم در بازی فردا فقط با کسب برد حایز اهمیت است و نتیجه‌ای غیر از آن ثمر بخش نیست.

تساوی و شکست در این بازی بیشتر به سود حریفان پاس و شهرداری ماهشهر در گروه ب خواهد بود و امیدواری برای صعود را نیز بسیار کمرنگ خواهد کرد.

نبرد سخت پاس در بندرنشینان

پاسی‌ها در شرایطی مقابل شهرداری ماهشهر صف آرایی می‌کنند که اغلب بازیکنان این تیم ساز جدایی سر داده‌اند.

در واقع برخی بازیکنان کلیدی پاس خواستار فسخ قراردادهای خود شده‌اند و همین مساله نگرانی‌هایی را به دنبال داشته است.

پاس در بازی فردا در غیاب چند بازیکن خود باید به میدان برود ضمن اینکه همچنان تکلیف کادر فنی آن‌ها مشخص نیست.

پیروزی پاس در این بازی بسیار حایز اهمیت است و می‌تواند آن‌ها را برای رسیدن به جمع مدعیان امیدوار کند هر چند شکست در این مسابقه نیز شروعی تلخ برای نبرد در میان قعرنشینان سقوط است.

پیروزی پاس در این بازی بسیار حایز اهمیت است و می‌تواند آن‌ها را برای رسیدن به جمع مدعیان امیدوار کند هر چند شکست در این مسابقه نیز شروعی تلخ برای نبرد در میان قعرنشینان سقوط است.

آن‌ها اگر در بازی امروز به برد برسند، با ۱۷ امتیاز تا رده ششم جدول صعود می‌کنند و سپس منتظر بازی معوقه مقابل نیروی زمینی خواهند بود.

شکست یا تساوی در این بازی نیز پاس را از رسیدن به جمع مدعیان دورتر خواهد کرد.

کاروان پاس پس از ساعت‌ها سفر زمینی به ماهشهر رسیده‌اند و کادر فنی در تلاش برای ریکاوری تیم و بازگشت به شرایط مطلوب است.

شهرداری ماهشهر محکوم به برد

در آن سوی میدان تیم شهرداری ماهشهر نیز باتوجه به نتایج نامطلوب گذشته، محکوم به پیروزی در این دیدار خانگی است.

ماهشهری‌ها با وجود هزینه‌های فراوان در جذب بازیکنان مدنظر، نتایج خوبی در لیگ ۲ کسب نکرده‌اند و پاشنه آشیل این تیم در خط حمله و دفاعی است.

نماینده خوزستان در صورت پیروزی مقابل پاس می‌تواند با امید بیشتری دیدارهای باقی مانده را ادامه دهد اما شکست باعث هم نشینی آن‌ها با قعر جدول می‌شود.

این تیم با ۱۳ امتیاز رتبه نهم جدول را در اختیار دارد و پیروزی در برابر پاس تنها منجر به صعود یک پله‌ای در جدول می‌شود.

فاصله امتیازی کم تیم‌ها در لیگ ۲ سبب شده با هر برد و باخت، تیم‌ها در جدول دستخوش تغییرات فراوان شوند.

آن‌ها امیدوارند در بازی فردا با پیروزی مقابل پاس همدان از قعرجدول فرار کنند.

دیدار ۲ تیم از ساعت ۱۵ فردا چهارشنبه به میزبانی ورزشگاه شهدای ماهشهر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha