پویش ملی "بانوی مهربانی" در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت حمایت از کودکان مناطق محروم استان از آغاز پویش ملی "بانوی مهربانی" در استان خبر داد.

مرضیه جلیل‌پور روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پویش ملی با همکاری معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، دفتر امور زنان و خانواده استانداری و جمعیت همیاران سلامت روان استان به عنوان مجری، آغاز شده است.

وی اظهار داشت: در این پویش ملی، جمع‌آوری کتاب، اسباب‌بازی و کمک‌های نقدی برای کودکان مناطق محروم استان با هدف تشویق مردم برای شرکت در حرکت اجتماعی داوطلبانه در حمایت و ارائه کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت، تقویت حس نوع دوستی و ترویج کار داوطلبانه در میان مردم با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های استفاده کودکان از فضای عمومی و پارک‌ها، ایجاد زمینه‌های رشد و ارتقای شادی و نشاط در بین کودکان خانواده‌های محروم و نیازمند در دست اجراست.

جلیل‌پور گفت: مشارکت حداکثری و داوطلبانه مردم نوعدوست استان در اجری این طرح، گام موثری در ارائه کمک‌رسانی و ایجاد نشاط در بین کودکان مناطق محروم استان است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: خیران می‌توانند برای دریافت اطلاعت بیشتر برای اجرای این طرح با شماره ۰۹۳۵۹۵۶۴۰۱۲ تماس برقرار کنند.

جلیل‌پور، پرورش حس مسئولیت‌پذیری و نوعدوستی، دلسوزی و همدلی در کودکان را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد و گفت: خانواده‌ها با تشویق کودکان خود کتاب‌ها و وسایل بازی که لازم ندارند را به همسن و سالان نیازمندشان تقدیم کنند.

به گزارش ایرنا،چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰شهرستان با بیش از ۹۷۹هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha