رئیس جمهوری آینده توانایی تحقق گام دوم انقلاب اسلامی را داشته باشد

اهواز- ایرنا- دبیر کل حزب جمعیت موتلفه اسلامی با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: رئیس جمهوری آینده باید توانایی تحقق اهداف تعیین شده برای گام دوم انقلاب اسلامی را داشته باشد.

اسدالله بادامچیان دوشنبه در همایش شورای انقلابیون ولایی استان خوزستان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهارداشت: کشور در برهه حساسی قرار دارد که باید زمینه های عملی شدن گام دوم انقلاب اسلامی فراهم گردد.

وی از گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان تکمیل کننده گام اول یاد کرد و افزود: جمهوری اسلامی به واسطه ملت خود در اقتدار کامل قرار دارد و این آمریکا است که به واسطه بدهی های بین المللی در آستانه ورشکستگی قرار دارد.

عضو هیات رئیسه شورای وحدت اصولگرایان با اشاره به اینکه کشور ایران امروز حتی یک دلار بدهی خارجی ندارد گفت: این درحالی است که میلیاردها دلار از اموال کشور در خارج  قرار دارد اما به دلیل تحریم های اعمال شده، متاسفانه این دارایی ها مسدود شده اند.

وی با اشاره به اینکه قرن ۱۵ هجری شمسی قرن اقتدار جامعه اسلامی خواهد بود افزود: گام دوم انقلاب اسلامی در این دوره عملی و اجرایی خواهد شد و به همین منظور باید رئیس جمهوری انتخاب شود که توانایی تحقق اهداف تعیین شده در این خصوص را داشته باشد.

بادامچیان تصریح کرد: در کنار اقتدار جمهوری اسلامی، مشکلات گوناگونی نیز وجود دارد که امیدواریم با اعمال مدیریت صادقانه، چالش های موجود به زودی کمتر شوند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی مشکل فعلی کشور را در بخش مدیریت عنوان کرد و افزود: برای رفع مشکلات کشور باید نحوه مدیریت در داخل کشور تغییر کند.

وی در بخش دیگری از این همایش بیان داشت: شورای وحدت متشکل از گروه های مختلف اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری از آیت الله رئیسی حمایت خواهد کرد اما اگر به هر دلیل وی تمایلی به حضور در رقابت های این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نداشته باشد، این شورا بعد از اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص نامزدهای تایید صلاحیت شده تصمیم گیری خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha