۲۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 84265129
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ نفر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار "علی ابراهیمی"، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر حمل و انتقال مقادیری مواد مخدر از طریق استان های جنوبی به شهرستان های همجوار، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به ردیابی مسیر حرکتی خودرو قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی خودروی آنها را که یک دستگاه تریلر بود در محدوده شهرستان "بوئین زهرا" شناسایی و توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان افزود: در بازرسی های انجام گرفته از این خودرو، ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۲ نفر دستگیر شدند.
سردار ابراهیمی با اشاره به توقیف خودرو قاچاقچیان بیان داشت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با روحیه جهادی و پرسنل خدوم انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.

توقیف تانکر حامل سوخت قاچاق
فرمانده انتظامی استان از توقیف کامیون تانکر دار حامل ۳۰ هزار لیترسوخت قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان بوئین زهرا خبرداد.
سردار "علی ابراهیمی " ، اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، ماموران یگان امداد شهرستان "بوئین زهرا" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو ۳۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین ارزش این محموله را بنا به نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد و بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می شود و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.

کشف بیش از ۲ هزارعدد انواع مواد محترقه در قزوین
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف ۲ هزار و۴۱۹ عدد انواع مواد محترقه در قزوین خبر داد.
سرهنگ "بیژن خدایی"  گفت: با توجه به ایام پایانی سال و در پیش بودن چهارشنبه سوری ماموران انتظامی برخورد با اصناف و واحد های متخلف در حوزه فروش مواد محترقه غیر مجاز را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: روز گذشته ماموران هنگام گشت زنی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ نفر فروشنده مواد محترقه غیر مجاز در این خصوص شدند. فرمانده انتظامی شهرستان قزوین تصریح کرد: در این عملیات یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین با تاکید بر اینکه پلیس از هیچ اقدامی جهت حفظ امنیت و سلامت هموطنان دریغ نخواهد کرد، از هم استانی ها خواست ضمن مراقبت بیشتر از فرزندان در این ایام، هرگونه فعالیت غیر مجاز را سریعا به اطلاع مراتب نظارتی برسانند.

دستگیری سارق و کشف خودروی سرقتی در قزوین
فرمانده انتظامی شهرستان "قزوین از دستگیر یک نفر سارق خودرو وکشف خودروی مسروقه خبر داد.

سرهنگ "بیژن خدایی" اظهار داشت: شب گذشته درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عبور یک دستگاه خودرو چانگان با سابقه سرقت در حوزه استحفاظی قزوین بلافاصله ماموران به کنترل محور پرداختند.
وی در ادامه افزود: مامورین یگان امداد مقارن ساعت ۰۲۰۰ خودرو مورد نظر را در محدوده عوارضی شماره ۲ شناسایی و به راننده خودروی مذکور دستور توقف می دهند اما راننده به جای اجرای دستور پلیس با انجام حرکات خطرناک و مارپیچ از محل متواری می شود.
سرهنگ خدایی تصریح کرد : پس از این اقدام پلیس به تعقیب وی پرداخته و در نهایت پس از تعقیب و گریز کوتاه و با سرعت عمل ماموران متوقف و متهم به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شد.
رئیس پلیس شهرستان قزوین در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شده است ، از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدار ها و آموزش های پلیس از لوازم حفاظتی مانند قفل و دزدگیر در وسایل نقلیه خود استفاده کنند و آنها را در نقاط خلوت و جرم پذیر رها نکنند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =