آذربایجان‌غربی یکی از برترین هیات‌های ورزش ناشنوایان کشور است

ارومیه- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: عملکرد هیات آذربایجان‌غربی در یک سال گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته که روندی رو به جلو به شمار می رود.

مهران تیشه‌گران روز دوشنبه در مجمع سالیانه هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی افزود: در جامعه این فدراسیون با مخاطبینی ارتباط داریم که باید به آنها بیش از پیش خدمت کنیم تا در جامعه شناخته‌تر شوند.

وی در تمجید از عملکرد هیات آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در راستای سفرهای دوره‌ای و حضور در مجامع استانی، امروز در استانی حضور یافتم که با توجه به عملکرد نزدیک به ۱۸ ماه رییس جدید هیات، توانسته جزو برترین‌های کشور قرار بگیرد که در این مورد باید از عملکرد رییس و اعضای این هیات قدردانی کنیم.

وی  گفت: یکی از اقدامات بسیار خوب و شایسته در استان آذربایجان‌غربی را قرارگرفتن سالن‌ها و زمین‌هایی در اختیار هیات و احداث اماکن ورزشی مختص ورزشکاران این هیات است.

وی با اشاره به حضور پنج نماینده آذربایجان‌غربی در تیم ملی والیبال ناشنوایان گفت: با توجه به برگزاری مسابقات جهانی والیبال ناشنوایان به میزبانی ایتالیا و در مهرماه سال آینده، بنا داریم اولین اردوی تیم ملی را به میزبانی ارومیه برگزار کنیم و امیدواریم در لیست نهایی نیز ورزشکاران این استان حضور داشته باشند.

رییس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان اضافه کرد: آذربایجان‌غربی در رشته‌های کشتی و تکواندو نیز نمایندگانی را در تیم ملی دارد  که بی‌شک با حمایت هیات و مسوولان ورزش و جوانان اتفاق افتاده است.

تیشه‌گران گفت: از ۲ ماه اخیر اردوی‌های تیم‌های ملی بسکتبال، فوتبال، کشتی فرنگی و آزاد جوانان و بزرگسالان به تناوب در حال برگزاری است و با توجه به اینکه خردادماه مسابقات جهانی کشتی به میزبانی ترابوزان ترکیه برگزار خواهدشد، در این رقابت‌ها حضور خواهیم یافت.

رییس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در سفر یک روزه به استان آذربایجان‌غربی علاوه بر دیدار با معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، امام جمعه اهل سنت و مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجمع عمومی و سالیانه هیات استان نیز حضور یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha