گزارش یک؛ بازگشتی به خاطره‌های سینمایی

تهران-ایرنا- نخستین شماره نشریه تحلیلی-راهبردی «گزارش یک» گذری به لاله‌زار و با مطالبی درباره سینماگران جدید و قدیم سینمای ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، نخستین شماره نشریه تحلیلی-راهبردی گزارش یک با مطالبی خواندنی و تحلیلی در حوزه های مختلف هنر، از موسیقی گرفته تا سینما در آستانه نوروز در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

پرونده ویژه سوسن تسلیمی با حضور سینماگرانی، چون حسین محجوب، علی ژکان، سیامک اطلسی، محمدعلی نجفی و اصغر رفیعی‌جم ، همراه گفت وگویی خواندنی با سوسن تسلیمی که در آن از عشق به بازگشت گفته است، از جمله مطالب شماره نخست این مجله هنری است.

گفت وگویی ویژه و خواندنی با شهیار قنبری ترانه‌سرای پرآوازه ایرانی، شامل واقعه‌نگاری تاریخی درباره چهره‌های مختلف ادبی و هنری ایران، از جمله محمدرضا شجریان، مرتضی حنانه، ایرج جنتی عطایی، هوشنگ ابتهاج، سهراب شهیدثالث، علی حاتمی، عباس کیارستمی، اصغر فرهادی و چهره‌های دیگر عرصه هنر است.

مسعود ده‌نمکی درباره تولید فیلم «حاج قاسم» سخن گفته و پرونده ویژه جشنواره فیلم فجر۳۹ همراه با مرور کامل فیلم های آن و صفحات ویژه رضا بیک‌ایمان‌وردی بازیگر سرشناس سینمای قبل از انقلاب ایران ، از دیگر مطالب  این نشریه است.

گزارش یک با مدیرمسوولی محمدصادق عابدینی و سردبیری علیرضا انصاری منتشر شده است. حامد مظفری دبیر تحریریه است و سیدرضا اورنگ و محمد شاکری نیز معاونان تحریریه این نشریه هستند. علاقه مندان به مطالعه آنلاین این نشریه می‌توانند از طریق فیدیبو اقدام کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =